سایت جامع خودرو در ایران


» بررسی toyota GT 86 فیس لیفت 2017 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


خرید خودروهای اسپورت دیفرانسیل عقب و ارزان بها سخت‌تر شده است. mazda MX-5 تجسم یک ساختاره سبک‌وزن است ولی تنها با سقف جمع شدنی عرضه می شود. اگرچه که خواهر این خودرو یعنی fiat 124 اسپایدر به این ترکیب یک پیشرانه‌ی توربو را نیز اضافه کرده است.

Toyota GT 86 2017 facelift
اگر دنبال خودرویی با سقف ثابت هستید گزینه‌های شماری پیش رویتان است. اینجا toyota GT 86 را داریم که با یک به‌روزرسانی اندک آماده‌ی ارائه‌ی داشته‌های خود شده است.

Toyota GT 86 2017 facelift
از نظر بصری این خودرو دگرگونی ها کمی داشته است. جلوپنجره‌ای پهن‌تر به همراه طراحی سپر جدید، مه شکن‌های بازنگری شده و چراغ‌های LED جدید از این دگرگونی ها هستند. همچنین اسپلیتر جلوی اصلاح شده به همراه اسپویلر واقع شده روی لبه صندوق نیز دیده می‌شوند. اگر دنبال ظاهری روشن‌تر و موقرتر هستید می‌توانید اسپویلر را جدا کنید. بی‌شک بزرگ‌ترین به‌روزرسانی خودرو چراغ‌های عقب LED هستند که در شب نمای متمایزتری را به خودرو می‌بخشند.

Toyota GT 86 2017 facelift
تو یا درون کابین گواه چگونگی کمی لوکس‌تر هستیم. toyota اندکی چرم و آلکانترا را به درب‌ها و داشبورد اضافه کرده و دوخت صندلی‌ها نیز اصلاح شده است. هم‌اکنون مهار‌های صوتی روی غربیلک فرمان هستی داشته که این فرمایش به بهبود ارتباطات خودرو کمک کرده است. همچنین صفحه‌نمایش ۴٫۲ اینچی با عملکرد computer سفری در میان نشان‌دهنده‌ها پیمان گرفته است.

Toyota GT 86 2017 facelift
افرادی که چشم براه دگرگونی ها چشمگیر در نیروهای محرکه بودند ناامید خواهند شد چراکه toyota توان بیشتر و یا توربوشارژر را به خودروی فیس لیفت شده اضافه نکرده است. پس GT 86 فیس لیفت شده از همان پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری بوکسوری با توان ۱۹۷ اسب بخار کاربرد می‌کند. این خودرو با دو گیربکس پیشین دستی و ربات در دسترس است.

Toyota GT 86 2017 facelift
از پشت فرمان مدل جدید دریافتن بسیار مشابهی به مدل پیش از فیس لیفت دارد. خودرو خیلی تند نیست ولی توان کافی برای عبور پسندیده از پیچ‌ها را دارد. در شرایط زمستانی، نزدیک ۲۰۰ اسب بخار توان بسیار بوده و این خودرو حتی راننده‌های باتجربه را سر ذوق آورده و البته محتاط می‌کند.

Toyota GT 86 2017 facelift
برای کمک به بهبودی چابکی خودرو مهندسان toyota برخی دگرگونی ها را در سیستم فرمان و ضربه‌گیرها برپایی کرده‌اند ولی صادقانه باید گفت پیش‌ازاین نیز خطای کمی هستی داشته و البته این بازنگری‌ها را بدون راندن همزمان مدل فیس لیفت شده و پیش از دم نمی‌توان متوجه شد.

Toyota GT 86 2017 facelift
با فشار زیادی ماشین ۹۸ گاز در میانه و یا هنگام برونرفت از پیچ، حتی با روشن بودن سیستم مهار کشش نیز عقب GT 86 دلشاد می‌شود. با خاموش کردن این سیستم و بکار گیری حالت پیست جدید توانا خواهید بود تا در سرعت‌های پایین نیز دریفت های فوق‌العاده‌ای داشته باشید. فرمان خودرو تیز بوده و بالانس وزنی خوبی دارد و اگرچه سواری خودرو سفت است ولی خیلی ناهنجار نشان نمی‌دهد. در درستی سواری خودرو خوشنودی‌بخش باقی مانده و صرف‌نظر از هر موقعیتی، سواری خودرو درگیر کننده و هیجانی است.

Toyota GT 86 2017 facelift
صدای تیپیکال پیشرانه‌ی بوکسوری در این خودرو حس می‌شود. منش پیشرانه به گونه‌ای است که شما را ترغیب می‌کند تا دنده‌ها را در ردلاین پیشرانه ی کنید.

Toyota GT 86 2017 facelift
ولی چیزی که مایه شرمساری است اینکه GT 86 نمی‌تواند در بحث هزینه‌های سواری و ازآنش با رقبا چشم وهمچشمی نماید. آلایندگی ۱۸۰ گرم در هر کیلومتر این خودرو بسیار بوده و مصرف سوخت ترکیبی ۷٫۸ لیتری دم به این چم(cham ) است که دفعات بیشتری باید به مکنده‌بنزین مراجعه نمایید. مدل قابل سنجش‌ی mazda تنها آلایندگی ۱۶۱ گرمی دی‌اکسید کربن داشته و هزینه‌ی نزدیک ۶۵۰۰ پوندی کمتری دارد.

بازنگری‌های کوچک تنها مایه تقویت toyota GT 86 به سرنویس یکی از بهترین خودروهای اسپورت دیفرانسیل عقب بازار شده است. هرچند از زمانی که این خودرو عرضه شده mazda MX-5 با بها و هزینه‌های کمتر و البته همان سواری و هندلینگ درگیر کننده بیشتر به چشم می‌آید.

Facelifted Toyota GT86

مشخصات toyota GT 86 2.0 Pro

بها: ۲۷۵۶۰ پوند
پیشرانه: ۴ سیلندر ۲ لیتری بنزینی
توان/گشتاور: ۱۹۷ اسب بخار/۲۰۵ نیوتون متر
گیربکس: ۶ سرعته دستی، دیفرانسیل عقب
شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت: ۷٫۶ ثانیه
بیشینه سرعت: ۲۲۵ کیلومتر در ساعت

منبع: autoexpress



لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام