سایت جامع خودرو در ایران


» بنز کلاس E اتاق جدید به نمایشگاه های تهران آمد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

بنز کلاس E اتاق جدید به نمایشگاه های تهران آمد

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵


بنز کلاس E اتاق جدید به نمایشگاه های تهران آمد
مرسدس E200 که با مدل ۲۰۱۷، اتاق و شمایل جدیدی را تجربه کرده است، سرانجام پایش به نمایشگاه های تهران باز شد و فروش دم آغاز شده است.

دلچسب است بدانید این نوبرانه بنز، قیمتی نزدیک ۶۳۰ میلیون تومان در بازار دارد و برخی فروشندگان مدل E250 را برای فروش دارند. نکته شگفت این است که فرآوری نسخه E250 بسیار اندک بوده و مرسدس این روزها نسخه E200 و E300 را بیشتر برای فرآوری دارد. پیش بینی می شود که مدل E300 هم تا چند وقت دیگر به بازار ایران بیاید و قیمتی نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومان را به خود وابستگی دهد.
بنز کلاس E اتاق جدید به نمایشگاه های تهران آمد
مدل E200 به موتور سیکلت ۱۹۹۱ سی سی مجهز است که ۱۸۱ اسب بخار را با گشتاور ۳۰۰ نیوتون متر فرآوری می کند و می تواند شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در ۷٫۷ ثانیه ثبت کند. مدل E250 به موتور سیکلت ۲۰۸ اسب بخاری مجهز است و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر را دارد. شتاب این خودرو بدست کمپانی مرسدس ۶٫۳ ثانیه اعلام شده است. مدل E300 با همین موتور سیکلت و فشار توربو بیشتر، ۲۴۲ اسب بخار را با گشتاور ۳۷۰ نیوتون متر فرآوری می کند. این خودرو نیز شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در ۶٫۲ ثانیه ثبت می کند. البته که بررسی های درونی نشان داده است، با پروا به گونه بنزین و شرایط جوی ایران، مرسدس بنزهای W212 نیز به سختی به اعداد اعلام شده نزدیک می شدند و برخی شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر E250 دودمان پیش را بیشتر از ۸٫۵ ثانیه اعلام می کنند. بدیهی است که در نسخه های تازه وارد این خودرو با اتاق W213 این مسئله دوباره تکرار شود. نکته جالبتر این است که بها گذاری نسخه های کلاس E جدید نزدیک به ب ام و ۷۳۰Li تعیین شده و تا حد زیادی ناعادلانه است. امروز ب ام و ۷۳۰Li در مدل ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ قیمتی نزدیک ۶۸۰ تا ۷۵۰ میلیون تومان را در بازار آزاد دارند و از نظر امکانات و پیشرانه نیرومند تر از مرسدس کلاسE جدید نما می شود.
بنز کلاس E اتاق جدید به نمایشگاه های تهران آمد

بها مرسدس E200 در بازار امارات با پروا به گونه آپشن و کیت بدنه، از ۲۰۵ تا ۲۴۰ هزار درهم تعیین می شود و مدل E300 این خودرو قیمتی نزدیک ۲۷۵ تا ۳۱۸ هزار درهم را دارد.

گروه مستند اسب بخارلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام