سایت جامع خودرو در ایران


» رونمایی از “هیولای” جدید ترامپ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

رونمایی از “هیولای” جدید ترامپ

دسته بندی : خودرو تاریخ : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵


رونمایی از
پیمان است از “cadillac وان لیموزین” دونالد ترامپ، رئیس جمهور برگزیده ایالات متحده، در مراسم تحلیف رونمایی شود. نخستین تصاویر از هیولای ترامپ حاکی از ویژگی‌های برتر این خودرو در سنجش با خودروهای روسای جمهوری پیشین ایالات متحده است
خودرو ویژه رئیس جمهور ایالات متحده با نام “هیولا، cadillac وان، لیموزین وان و یا خودروی نخست” شناخته می‌شود. از هیولای ترامپ نیز در مراسم تحلیف رونمایی خواهد شد. این خودرو دربرگیرنده کیسه‌های خون اضطراری، توپ‌های پرتاب‌کننده‌های گاز اشک‌آور و درب‌های بسیاری سنگینی است که از تو یا درون توانا به باز شدن نیستند.
به گزارش فرادید به نقل از دیلی میل، پیمان است از “cadillac وان لیموزین” دونالد ترامپ، رئیس جمهور برگزیده ایالات متحده، در مراسم تحلیف رونمایی شود. نخستین تصاویر از هیولای ترامپ حاکی از ویژگی‌های برتر این خودرو در سنجش با خودروهای روسای جمهوری پیشین ایالات متحده است.
خودروی اختصاصی رئیس‌جمهور آمریکا که “cadillac وان” نام دارد و به دم “هیولا ” نیز می‌گویند، در نزدیک ۱٫۵ میلیون دلار بها دارد و کاملاً تحت نظر سرویس امنیتی دولت آمریکا ساخته شده است.
cadillac وان ترامپ دارای ساز و برگ زرهی مانند توپ‌های پرتاب کننده گاز اشک آور، تفنگ شات‌گان و همچنین چندین کیسه خون اضافی ترامپ برای کاربرد در موارد بایسته است.
درب‌ها و شیشه‌های این خودرو ضدگلوله بوده و توان پایداری در برابر حملات بیولوژیکی و کیمیایی را دارد. طراحی خودرو نیز به شکلی است که تنها راننده می‌تواند پنجره سمت خودش را پایین بیاورد تا هزینه‌های عوارضی را پرداخت کند و شیشه‌های دیگر چنین امکانی را ندارند.
به طور کلی جزئیات هیولا اعلام همگانی نمی‌شود ولی تصاویر مدل جدید لیموزین وان نشان می‌دهد که قسمت زیرین خودرو به شکلی طراحی شده که حتی در برابر بمب‌های کنار جاده‌ای نیز پایداری خود را حفظ می‌کند.
اتوویک در گزارش ماه نوامبر خود نوشت: «سرویس نهان پیشنهاد جایگزین شدن لیموزین رئیس جمهور را در سال ۲۰۱۴ مطرح کرد. حالا مدل جدید جایگزین ۱۲ خودروی cadillac وانی خواهد شد که از سال ۲۰۰۹ به چهره چرخشی بدست اوباما باره کاربرد پیمان گرفته است.»
در گزارش‌ها همچنین آمده که درب‌های cadillac وان ترامپ آنقدر سنگین است که وی نمی‌تواند از تو یا درون دم‌ها را باز کند. بر پای بست اسناد، جنرال موتورز رقمی برابر ۱۵ میلیون دلار برای گسترش و ساخت این خودرو دریافت کرده است. مدل جدید همچون مدل‌های کهنه با رنگ مشکی و نقره‌ای نقاشی شده ولی در ساخت دم از رنگ‌های استتاری کاربرد شده است.
از این خودرو نخستین بار در سال ۲۰۰۹ رونمایی شد. گفته می‌شود که هزینه ساخت دم ۱٫۵ میلیون دلار و وزنش نزدیک ۸ تن است. ضمنا بیشینه سرعت خودرو ۹۶ کیلومتر بر ساعت بوده ولی نزدیک به در تمام شرایط می‌تواند به گذرگاه خود پیوستگی دهد
از ویژگی‌‎های امنیتی خودروی جدید به چهره محرمانه محافظت می‌شود ولی همان مدل پیشین نیز از ساز و برگ امنیتی فراوانی برخوردار بود
ضخامت هر یک از درب‌های خودروی کنونی هشت اینچ بیشتر شده و وزن هر درب خودرو نیز برابر وزن درب بوئینگ ۷۴۷ استلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام