سایت جامع خودرو در ایران


» همه چیزهایی که درباره ford رنجر 2019 می‌دانیم ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


شش سال از ورود ford رنجر به بازار خودروی آمریکا می‌گذرد و اگرچه این خودرو از پلتفرمی جدید و بازنگری‌هایی در درازا زندگی خود سود برده ولی در سال ۲۰۱۹ ما گواه عرضه‌ی دودمان جدید این خودرو خواهیم بود.

2018-ford-ranger-for-us-rendering
ford رنجر رقبایی چون شورلت کلرادو، جی ام سی کانیون و toyota تاکوما را پیش روی خود دارد. برخلاف honda ریجلاین، رنجر از ساختار body-on-frame کاربرد خواهد کرد و پلتفرم کنونی T6 با تغییراتی اندک ساختار خودرو را شکل خواهد داد. این همان پلتفرمی است که در برانکوی جدید نیز بکار خواهد رفت. چشمداشت می‌رود نسخه‌های دیفرانسیل جلو و چهارچرخ جنباننده رنجر در دسترس باشند.

2019-ford-ranger-announcement
نما کلی خودرو خیلی متفاوت از رنجر کنونی مختص اروپا نخواهد بود هرچند گفته شده که تراک جدید بازنگری طراحی قابل توجهی خواهد داشت و نمای نزدیک به F-150 را به دست خواهد آورد. گفته می‌شود نسخه‌های Crew Cab و Super Cab رنجر در دسترس مشتریان خواهد بود. نسخه‌ی اولی که به سرنویس تراک خانوادگی شناخته می‌شود شاید دراز‌تر از F-150 پایه باشد. نسخه‌ی Super Cab نیز به سرنویس تراک کاری بازاریابی خواهد شد. همچنین شایستن عرضه‌ی نسخه‌ی آفرود رنجر برای رویارویی با کلرادو ZR2 کنونی هستی دارد.

2015-ford-ranger-wildtrak
شایعات بیان می‌دارند پیشرانه‌ی ۶ سیلندر تنفس طبیعی و نسخه‌ی ۴ سیلندر اکوبوست در رنجر جدید قابل سفارش خواهند بود و در پایان امکان ارائه‌ی پیشرانه‌ی ۵ سیلندر دیزلی برای بازار اروپا هستی دارد. گفته شده مصرف سوخت این خودرو بهتر از F-150 خواهد بود و چشمداشت می‌رود این خودرو از گیربکس ۱۰ سرعته جدید ford کاربرد کند.

ford-ranger-wildtrak
همانند برانکوی جدید، دودمان بعدی رنجر نیز در کارخانه‌ی وین میشیگان ساخته خواهد شد و البته گفته شده مراحل مهندسی و گسترش‌ی این خودرو در مرکز مهندسی آسیا پاسیفیک ویکتوریای استرالیا طی شده است.

2015 Ford Ranger
بر پایه‌ی رقبای کنونی، گفته شده بهای رنجر جدید نزدیک ۲۵ هزار دلار خواهد بود. با سفارش آپشن ها احتمالاً بهای خودرو مرز ۳۰ هزار دلار را رد خواهد کرد و در پایان نسخه‌ی آفرود رنجر بهای ۴۰ هزار دلاری خواهد داشت.

2016 Ford Ranger
۲۰۱۶ Ford Ranger

چشمداشت می‌رود این خودرو در سال ۲۰۱۸ رونمایی شده و به سرنویس مدل ۲۰۱۹ به فروش رود. نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۸ می‌تواند فرصتی عالی برای شناسایی این خودرو باشد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام