سایت جامع خودرو در ایران


» برنامه‌ریزی گسترده برای عرضه خودروهای هیبریدی toyota در ایران ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


در مراسم قرعه‌کشی پیکار هیبریدی ایرتویا مطرح شد

به گزارش تازه ها خودرو ، قرعه‌کشی پیکار هیبرید ایرتویا روز گذشته طی مراسمی با حضور مدیران این شرکت و گروهی از شرکت‌کنندگان در پیکار برگزار شد تا میان بیش از ۲۰ هزار شرکت‌کننده، ۱۰ تن هدیه ویژه دریافت کنند و یک تن هم راهی کشور ژاپن شود و در درازا دوره ماندن خود در این کشور از کمپانی خودروسازی toyota نیز دیدن کند.

مراسم قرعه‌کشی پیکار هیبریدی ایرتویا

مراسم قرعه‌کشی پیکار هیبریدی ایرتویا

پیکار‌ای برای آشنایی با فناوری هیبرید
در پیکار هیبرید ایرتویا که از ۱۷ شهریورماه امسال به مدت یک ماه برگزار شد، شرکت‌کنندگان به ۱۰ سوال پیکار که درخصوص فناوری خودروهای هیبرید بود، پاسخ دادند و بیش از پیش با خودروهای هیبرید و نقش آنها در کاهش آلودگی هوا و کاهش مصرف سوخت آشنا شدند.

به گفته فرزاد صالحی، مدیر بازاریابی شرکت ایرتویا این پیکار با پیشباز گسترده هموطنان روبه‌رو شد به‌طوری‌که در پایان پیکار ۲۰ هزار و ۲۰۲ تن در هنگام شرکت کرده و به سوالات پاسخ داده بودند.
در قرعه‌کشی این پیکار اسامی تمام شرکت‌کنندگان هستی داشت و البته کسانی که سوالات بیشتری را درست پاسخ داده بودند، بخت بیشتری برای برنده شدن داشتند.

فرزاد صالحی، مدیر بازاریابی شرکت ایرتویا در گفت‌و‌گو با روزنامه «دنیای خودرو» درباره برگزاری این پیکار گفت: «شرکت در پیکار با جوایز باارزش برای مردم گیرا است و ما با هدف آشنایی بیشتر مردم با خودروهای هیبرید و درگیر کردن آنها با فناوری این دسته از خودروها، پیکار خودروهای هیبرید را برگزار کردیم.

برای برگزاری این پیکار اطلاعات خودروهای هیبرید به خرده گوناگون مانند فیلم در گزین کردن شرکت‌کنندگان گذاشته شد و سپس با طرح چند سوال راه ورود کسان برای شرکت در پیکار، پیوستن به کمپین خودروهای هیبرید ایرتویا و آشنایی بیشتر با خودروهای هیبرید باز شد.»

پیکار هیبریدی ایرتویا

پیکار هیبریدی ایرتویا

در این پیکار کسان گوناگون از سراسر کشور شرکت کرده بودند. صالحی با اشاره به اینکه برنده نخست پیکار از هم‌وطنان شمال کشور بود، اظهار کرد: «این طرح با پیشباز هموطنان روبرو شد و بدون‌شک پیوستگی خواهد داشت. ضمن هنگام‌که این طرح برای نخستین بار در ایران بدست یک شرکت خودرویی برگزار شد و باره تحسین شرکت اصلی تویوتای ژاپن پیمان گرفت.»

فروش بیش از ۴ میلیون خودروی هیبرید پریوس در جهان
خودروهای هیبرید مدل‌های متفاوتی دارند. خودروهای پلاگین که نیاز به شارژ از منبع بیرونی دارند و بسترهای به کارگیری هنگام در ایران آماده نیست و خودروهایی که هیبرید سینرژی درایو هستند. صالحی درباره خودروهای هیبرید ایرتویا روشنگری داد: «خودروهای هیبرید ایرتویا سینرژی درایو هستند و نیاز به شارژ از منبع بیرونی ندارند.

خودرو خودش را از راه ترمز، باتری الکترونیک و موارد دیگری که در خودرو تعبیه شده است، شارژ می‌کند. وارونه خودروهای الکتریکی یا پلاگین، به کارگیری خودروهای سینرژی درایو در کشور فراهم است.

خودروی پریوس پرفروش‌ترین گونه خودروی هیبرید رویهمرفته دنیاست که اکنون در سبد خودروهای ایرتویا در ایران هستی دارد و تاکنون بیش از چهار میلیون دستگاه از این خودرو در سراسر جهان فروش رفته است و پیش‌بینی می‌کنیم که این خودرو بیش از پیش باره پیشباز پیمان گیرد زیرا مصرف سوخت این خودرو بسیار کم یعنی ۶/۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.»

به گفته صالحی شرکت ایرتویا برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای عرضه خودروهای هیبرید toyota در ایران دارد.

خودروی پریوس پرفروش‌ترین گونه خودروی هیبرید رویهمرفته دنیاست که اکنون در سبد محصولات ایرتویا در ایران هستی دارد و تاکنون بیش از چهار میلیون دستگاه از این خودرو در سراسر جهان فروش رفته است

تضمین خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش از دیگر مواردی بود که در کمپین خودروهای هیبرید به هنگام پرداخته شد. صالحی با پافشاری بر تضمین کیفیت خدمات پس از فروش شرکت ایرتویا سرنویس کرد: «خدمات پس از فروش یکی از مهم‌ترین نکاتی است که خریداران پیش از خرید خودرو به هنگام پروا می‌کنند. کارمندان شرکت ایرتویا دوره‌های تخصصی لازم را در ژاپن گذرانده‌اند و جای هیچ نگرانی برای شهروندان هستی ندارد.»

برنده بدون گذرنامه
در مراسم روز گذشته نخست برای ۱۰ تن از برندگان که اسپیکر بلوتوث برند لوکس B&O دریافت می‌کنند، قرعه‌کشی انجام و پس از هنگام قرعه‌کشی پایانی برای برنده سفر به ژاپن برگزار شد. برنده پایانی سعید صادقی، دانشجوی رشته برق بود که البته گذرنامه نداشت و پیمان شد برابر هزینه سفر که مبلغی در نزدیک ۲۰ میلیون تومان است به او اهدا شود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام