سایت جامع خودرو در ایران


» شرایط پیش فروش کلیه محصولات Iran KHodro اعلام شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

شرایط پیش فروش کلیه محصولات Iran KHodro اعلام شد

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵


به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایران جیب ، شرایط پیش فروش بهمن ۹۵ محصولات Iran KHodro به همراه هدایای فروش تعهدی و شرایط پیش فروش ویژه به فراخور دهه فجر (بصورت کاملا اندک)، از روز شنبه ۹۵/۱۱/۰۲ لغایت ۹۵/۱۱/۳۰ و یا تا زمان تکمیل گنجایش و به شرح جداول پیوست ( جداول شماره ۱ و ۲ و ۳) ارائه می‌گردد.

هدیه فروش تعهدی صرفا به تعهداتی وابستگی می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به چهره نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و همچنین پیمان نامه منجر به انصراف نگردد.

· هدیه فروش تعهدی تنها زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در فراخوانه، در مهلت تعیین شده پرداخت گردد و در چهره منقضی شدن فراخوانه، هدیه فروش تعهدی به مشتریان ارائه نخواھد شد.

زمان پرکار‌سازی این بخشنامه ساعت ۹ بامداد روز شنبه گذشته نگار ۹۵/۱۱/۰۲ می باشد .

توضیحات مهم :

-هدیه فروش تعهدی -در چهره پرداخت مبلغ مابه التفاوت بصورت نقدی و دریافت خودرو -در زمان صدور فراخوانه از مبلغ قابل پرداخت مشتری کسر می گردد.

-در این بخشنامه، امکان آشتی تا دو مرتبه فراهم می باشد.

-هدیه فروش تعهدی صرفا به تعهداتی وابستگی می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به چهره نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و همچنین پیمان نامه منجر به انصراف نگردد.

-هدیه فروش تعهدی تنها زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در فراخوانه، در مهلت تعیین شده پرداخت گردد و در چهره منقضی شدن فراخوانه، هدیه فروش تعهدی به مشتریان ارائه نخواهد شد.

-کلیه مبالغ به ریال است.

– هدیه فروش تعهدی – در چهره پرداخت مبلغ مابه التفاوت بصورت نقدی و دریافت خودرو – در زمان صدور فراخوانه از مبلغ قابل پرداخت مشتری کسر می گردد.

 

 

– هدیه فروش تعهدی – در چهره پرداخت مبلغ مابه التفاوت بصورت نقدی و دریافت خودرو – در زمان صدور فراخوانه از مبلغ قابل پرداخت مشتری کسر میگردد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام