سایت جامع خودرو در ایران


» میباخ نیز به دنیای اس یو وی ها خواهد پیوست ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

میباخ نیز به دنیای اس یو وی ها خواهد پیوست

دسته بندی : اخبار عادی ، خودرو ، میباخ تاریخ : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵


به گزارش تازه ها خودرو ، پس از پیشتازی بنتلی بنتایگا در جایگاه نخستین خودروی شاسی بلند فوق لوکس، سرانجام دیگر فرآوری کنندگان نیز این بخش سودآور را باره پروا پیمان دادند.

میباخ نیز به دنیای اس یو وی ها خواهد پیوست

میباخ نیز به دنیای اس یو وی ها خواهد پیوست

rolls royce برنامه‌های بزرگی برای آینده SUV  کالینان در نظر گرفته است، این درحالی است که استون مارتین DBX آینده خود را برای فرآوری آماده می‌‌کند.

بر پایه گزارش جدیدی از نشریه اتوکار، آلمانی‌ها نیز فاصله زیادی ندارند، به طوری که مرسدس، فرآوری مرسدس میباخ بر روی پلت فرم دودمان بعدی GLS  را در نزدیک سال ۲۰۱۹ تایید کرده است.

به گزارش نشریه اتوکار، مرسدس، برنامه ساخت نسخه‌ای از می‌باخ را بر روی پلت فرم دودمان بعدی GLS دارد. بر بنیاد این گزارش،  گیرایی های بصری ویژه میباخ، دم را از دیگر گونه ها GLS جدا خواهد کرد. ریزه‌کاری‌های بی همتا طراحی بیگانه دربرگیرنده طرح‌های گوناگون برای پنجره مشبک جلو، چراغ های جلو، چراغ‌های عقب، تزئینات کرومی و چرخ‌ها است.

طراحی درونی خودرو چیزی فراتر از حد انگار شماست. کیفیت مواد به کار رفته یک سر و گردن بالاتر دم چیزی است که در حال آماده در محصولات مرسدس در دسترس می‍باشد. و این پیرامون باشکوه، جلوه های بی همتا میباخ را به طور برجسته نمایان خواهد ساخت. هنوز هیچ سخنی از امکانات درونی نیست، ولی دور از چشمداشت نیست که با بنتایگا و رنج rover SV اتوبیوگرافی چشم وهمچشمی کند.

تامین انرژی می‌باخ GLS جدید احتمالا به عهده موتور سیکلت V8 توربوشارژ دوقلوی ۴ لیتری متداول و دوست داشتنی مرسدس خواهد بود. البته این باره، مرسدس توانا است تا پیگیر برنامه موتور سیکلت V12 تویین توربوی ۶ لیتری نیز باشد.

چشم براه اطلاعات بیشتری از مرسدس می‌باخ GLS و استانداردهای جدیدی که در دنیای اس یو وی وضع خواهد کرد باشید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام