سایت جامع خودرو در ایران


» کیفیت خودروهای درونی متحول خواهد شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

کیفیت خودروهای درونی متحول خواهد شد

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵


کیفیت خودروهای درونی متحول خواهد شد
امسال فرآوری خودرو درکشور ۳۸ درصد رشد داشته است. رایزن وزیر صنعت، معدن و بازرگانی و سرپرست مرکز روابط همگانی این وزارتخانه در سیزدهمین نمایشگاه فرامرزی صنعت خودرو در اسپاهان بهره دولت را در صنعت خودروسازی کشور ۱۵ درصد اعلام کرد و گفت: بی گمان سال آینده کیفیت خودروهای درونی متحول خواهد شد و بخشی از قراردادهای فروش خودرو به کشورهای هدف با همکاری بیگانه ها و انتقال دانش و آی تی و همچنین فروش قطعات خودروها به دیگر کشورها از دسته اقدامات برای سال آینده است.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از صدا و سیما، فرزاد خلفی با اشاره به گام های کارساز دولت در گستره کارگماری، کارآفرینی و فرآوری ملی افزود: بیش از دو هزار یکتا تولیدی صنایع کوچک و میانه راکد درکشور راه اندازی شده اند، همچنین بیش از ۲۰ هزار یکتا صنایع کوچک و بزرگ با تسهیلات وزارت صنعت پرکار شدند.
وی بر هدف دولت در گسترش وایجاد کارگماری در بخش خصوصی پافشاری کرد و گفت: اکنون بیش از هشت میلیارد دلار جذب سرمایه گذاری بیگانه شده که پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار دم پس از برجام در کشور پژوهنده یا پژوهشگر شده است.
سرپرست مرکز روابط همگانی وزارت صنعت، معدن و بازرگانی همچنین به رشد سه وهفت دهم درصدی اقتصاد در گستره صنعت در امسال اشاره کرد و افزود: نخستین بار تراز بازرگانی کشور مثبت و گواه پیشی گرفتن صادرات از واردات بودیم.
فرزاد خلفی یکی از راهکارهای بروز رسانی واحدهای تولیدی را برپایی خلاقیت ونوآوری دانست و گفت: هر یکتا تولیدی و بازرگانی زندگی مشخصی دارد و پیوسته کار دم وابسته به گونه مدیریت، بازبینی، دانش روز و بکارگیری آی تی است و لازم است انگیزه های لازم را در واحدهای فرآوری برپایی کرد.
وی افزود: در سه سال گذشته بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش صنعت و معدن کشور تزریق شده است.
رایزن وزیر صنعت ، معدن وتجارت گفت: نمی توان مردم را وادار به خرید کالای ایرانی کرد ولی می توان آنها را دلگرمی به خرید کالاهای باکیفیت ایرانی کرد.
فرزاد خلفی افزود: کیفیت خودروی ایرانی متناسب با بها دم افزایش می یابد همچنین نباید بهره خودرو ایرانی را در اقتصاد کشور نادیده گرفت و لازم است از تجارب خودروسازی جهان کاربرد کرد.
سیزدهمین نمایشگاه میان‌المللی صنعت خودرو با حضور گروه های صنعت خودروسازی درونی ونمایندگان بیگانه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ تا ۸ بهمن در نمایشگاه‌های میان‌المللی استان اسپاهان واقع در پل شهرستان دایر است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام