سایت جامع خودرو در ایران


» تصویر احتمالی هایپرکار مرسدس Project One افشا شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶


مرسدس نگارخانه تصویری کوچکی از کارهای تیم‌های طراحی این برند در سراسر جهان را منتشر کرده است. البته دو طرح مطالعاتی برجسته‌تر از دیگر موضوعات هستند.

mb-ds-1
نخستین طرح مدلی است که به نظر می‌رسد همان هایپرکار گسترش یافته بدست مرسدس-ای mg باشد.

Studien ;Studies;
این خودرو که با کد Project One شناخته می‌شود یک هایپرکار هیجان‌انگیز با پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۱٫۶ لیتری برگرفته از خودروی ساختاره ۱ کمپانی به همراه پیشرانه‌ای الکتریکی خواهد بود. نیروهای محرکه‌ی خودروی یاد شده بیش از هزار اسب بخار نیرو را به چرخ‌ها خواهد فرستاد.

mercedes-design-team-teasers-4

mercedes-design-team-teasers-5
هنوز جزئیات مربوط به هایپرکار مرسدس-ای mg منتشر نشده‌اند ولی بر پایه‌ی اطلاعات پیشین چشمداشت داریم این خودرو در نیمه‌ی دوم سال و تنها به شمار اندک ۲۰۰ تا ۳۰۰ دستگاه و با بهای نزدیک ۲٫۵ میلیون دلار فرآوری شود.

mercedes-design-team-teasers-6
ولی دومین طرحی که از سوی مرسدس منتشر شده یک شاسی‌بلند فول سایز است که شاید پیش‌نمایشی از مدل تولیدی باشد. ژرمن‌ها پیشترً نام بازرگانی GLB را ثبت کرده‌اند و این همان چیزی می‌تواند باشد که دنبالش هستیم. هرچند دومین سناریو می‌تواند شاسی‌بلند الکتریکی احتمالی و با برند EQ باشد بنابراین تا این لحظه نمی‌توان نظر قطعی و دقیقی دراین‌باره داشت.

Studie einer sportlichen Limousine ;Study of a sporty saloon;
در پایان تصاویر دیگر مدلی را نشان می‌دهند که یک سدان اسپورت لوکس با طراحی برجسته‌ای است که شاید به مایباخ تعلق داشته باشد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام