سایت جامع خودرو در ایران


» تصویر احتمالی هایپرکار مرسدس Project One افشا شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


مرسدس نگارخانه تصویری کوچکی از کارهای تیم‌های طراحی این برند در سراسر جهان را منتشر کرده است. البته دو طرح مطالعاتی برجسته‌تر از دیگر موضوعات هستند.

mb-ds-1
نخستین طرح مدلی است که به نظر می‌رسد همان هایپرکار گسترش یافته بدست مرسدس-ای mg باشد.

Studien ;Studies;
این خودرو که با کد Project One شناخته می‌شود یک هایپرکار هیجان‌انگیز با پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۱٫۶ لیتری برگرفته از خودروی ساختاره ۱ کمپانی به همراه پیشرانه‌ای الکتریکی خواهد بود. نیروهای محرکه‌ی خودروی یاد شده بیش از هزار اسب بخار نیرو را به چرخ‌ها خواهد فرستاد.

mercedes-design-team-teasers-4

mercedes-design-team-teasers-5
هنوز جزئیات مربوط به هایپرکار مرسدس-ای mg منتشر نشده‌اند ولی بر پایه‌ی اطلاعات پیشین چشمداشت داریم این خودرو در نیمه‌ی دوم سال و تنها به شمار اندک ۲۰۰ تا ۳۰۰ دستگاه و با بهای نزدیک ۲٫۵ میلیون دلار فرآوری شود.

mercedes-design-team-teasers-6
ولی دومین طرحی که از سوی مرسدس منتشر شده یک شاسی‌بلند فول سایز است که شاید پیش‌نمایشی از مدل تولیدی باشد. ژرمن‌ها پیشترً نام بازرگانی GLB را ثبت کرده‌اند و این همان چیزی می‌تواند باشد که دنبالش هستیم. هرچند دومین سناریو می‌تواند شاسی‌بلند الکتریکی احتمالی و با برند EQ باشد بنابراین تا این لحظه نمی‌توان نظر قطعی و دقیقی دراین‌باره داشت.

Studie einer sportlichen Limousine ;Study of a sporty saloon;
در پایان تصاویر دیگر مدلی را نشان می‌دهند که یک سدان اسپورت لوکس با طراحی برجسته‌ای است که شاید به مایباخ تعلق داشته باشد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام