سایت جامع خودرو در ایران


» بهترین شرایط خرید شاسی‌بلند دوست داشتنی toyota آغاز شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


ایرتویا شرایط فروش نقدی و اعتباری RAV۴ را اعلام کرد

بهترین شرایط خرید شاسی‌بلند دوست داشتنی toyota آغاز شد

پسین (امروزه ساکنان استان کرمان خودرو- ایرتویا، نماینده toyota ژاپن در ایران به دنبال پیشباز گسترده دلبستگی‌مندان از toyota RAV۴، شرایط جدید فروش نقدی و اعتباری این خودرو را با تحویل فوری اعلام کرد. در شرایط جدید ایرتویا، پیش‌پرداخت RAV۴ در خرید اعتباری کاهش پیدا کرده است افزون بر آنکه شرایط تحویل خودروها به‌گونه‌ای است که می‌توانید پیش از آغاز سال جدید، شاسی‌بلند جدید خود را در کمر بستن بگیرید.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، بازار خودرو‌های شاسی‌بلند وارداتی این روزها دلبستگی‌مندان زیادی دارد و از این روی کم وبیش تمام شرکت‌های آماده در این بازار تلاش می‌کنند با عرضه مدلی در این بخش، وارد چشم وهمچشمی با دیگران برای کسب بهره بیشتری از بازار شوند. در این میان toyota با مدل دوست داشتنی RAV4 وارد میدان چشم وهمچشمی شده است، شاسی‌بلندی که به‌ویژه پس از فیس‌لیفت خود، چهره‌ای زیباتر نیز به خود گرفته است و در کنار این چهره گیرا به انگیزه توانایی فنی پسندیده و البته کیفیت بالا و دوام محصولات toyota، یکی از دوست داشتنی‌ترین خودروهای بازار در رده شاسی‌بلند ها است.

دودمان جدید toyota RAV4 از زمان عرضه به بازار همواره توانسته در میان شاسی‌بلند‌های کامیاب بازار جای گیرد و با فیس‌لیفیتی که سال گذشته گواه بود، اکنون زیباتر از پیش و البته با آپشن‌های بیشتر، یکی از گزینه‌های دوست داشتنی خریداران بازار شاسی‌بلند‌ها در کشور است. این خودرو از یک‌سو به انگیزه نشان toyota بر پیشانی خود، خودروی محبوبی است و از سوی دیگر به انگیزه توانایی‌های جاده‌ای و بیرون جاده‌ای خود موردپسند دلبستگی‌مندان خودروهای شاسی‌بلند است.
ایرتویا با آگاهی از این جستار در شرایط جدید فروش خود تمرکز ویژه‌ای بر RAV4 داشته و به نظر می‌رسد قصد دارد بهره این خودرو در بازار شاسی‌بلندها و کراس‌اوور‌های کشور را افزایش دهد تا جایی که هم‌اکنون می‌توان این خودرو را با شرایط گوناگون اقساطی و البته به‌چهره تحویل فوری خریداری کرد و مهم‌تر اینکه همگی خودروها با مدل ۲۰۱۷ به خریداران تحویل می‌شوند.
در شرایط جدید ایرتویا، RAV4 با سه تیپ گوناگون عرضه می‌شود که البته تفاوت این سه تیپ در جزییات آپشن‌ها است و از نظر فنی و آپشن‌های پایه تفاوتی ندارند.
بر بنیاد اعلام ایرتویا، toyota RAV4 در تیپ T2-G، با بها ۲۳۳ میلیون تومان عرضه می‌شود که این مبلغ دربرگیرنده مالیات بر ارزش افزوده، هزینه شماره‌گذاری و برگه عوارض ۱۰درصد است و خریداران نیاز به پرداخت مبلغی برای این موارد ندارند. برای این خودرو شرایط اعتباری متنوعی در نظر گرفته شده است که خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت ۱۲۴٫۷ تا ۱۶۰٫۷ میلیون تومانی، خودرو را به‌چهره فوری دریافت کنند و اقساط خودرو را بسته به میزان پیش‌پرداخت طی یک تا دو سال بپردازند.
برای خرید RAV4 تیپ T3-V در روش نقدی باید مبلغ ۲۵۵ میلیون تومان بپردازید که در روش‌های خرید اعتباری میزان پیش‌پرداخت از ۱۳۱٫۷ تا ۱۷۰٫۷ میلیون تومان متغیر است و بازپرداخت هم طی یک تا دو سال بسته به میزان پیش‌پرداخت انجام خواهد شد.
درنهایت ایرتویا تیپ T3-E را نیز عرضه می‌کند که در حال آماده بالاترین سطح آپشن‌ها را در RAV4 دارد و برای خرید نقدی دم باید ۲۵۸ میلیون تومان بپردازید افزون بر آنکه شرایط فروش اعتباری این تیپ نیز فراهم است و با پیش‌پرداخت ۱۳۴٫۷ تا ۱۷۳٫۷ میلیون تومان و بازپرداخت یک سال دوساله می‌توانید این تیپ را نیز به‌چهره تحویل فوری در کمر بستن بگیرید.
همگی خودروهای عرضه شده از سوی ایرتویا ۵ سال یا ۱۵۰۰ هزار کیلومتر گارانتی این شرکت را دارند و خدمات دم‌ها ۴۴ مرکز خدمات پس از فروش با استانداردهای toyota ژاپن انجام می‌شود افزون بر آنکه هزینه بیمه شخص ثالث یکساله کلیه خودروها به عهده شرکت است.
toyota RAV4 را بیشتر بشناسید
در مدل‌های فول آپشن RAV4 امکانات جذابی از سوی ایرتویا عرضه می‌شود که از دم میان می‌توان به مانیتور برای سرنشینان عقب و درب صندوق برقی هوشمند اشاره کرد. به‌علاوه تیپ فول RAV4 امکانات دیگری همچون تنظیم چندحالته و برقی صندلی راننده، تودوزی چرم، آینه الکتروکرومیک، سیستم صوتی با توانایی پخشAM/FM/CD/USB/AUX/DVD ، نویگیشن، بلوتوث، صفحه نمایشگر، سیستم تهویه دلنشین خودکار با توانایی تنظیم دوگانه دما برای سرنشینان جلو، سیستم تنظیم خودکار نور چراغ‌های جلو (Auto leveling)، آینه‌های بغل تاشو برقی، سانروف و … را نیز ارائه می‌کند.
toyota RAV4 از موتوری با حجم ۲٫۵ لیتر و نیرو ۱۷۷ اسب بخار بهره می‌برد که توان دم از راه یک گیربکس خودکار (تیپ ترونیک) ۶ سرعته به هر دو محور می‌رسد افزون بر آنکه راننده می‌توان چگونگی انتقال نیرو را به دلخواه خود تنظیم کند. این خودرو در همگی مدل‌ها از سطح آپشن‌های ایمنی و رفاهی مناسبی برخوردار است که از دم میان می‌توان به سیستم ترمز ضد قفل(ABS)، سیستم پخش الکترونیکی نیروی ترمز (EBD)، سیستم کمکی ترمز(BAS)، سیستم مهار پایداری خودرو (VSC)، سیستم مهار لغزش خودرو بر روی سطوح لغزنده (TRC)و سری کامل ایربگ‌ها در بخش ایمنی اشاره کرد افزون بر آنکه امکاناتی همانند کروز مهار، سیستم‌های مهار سرعت در سراشیبی و سربالایی، امکان گزینش شیوه رانندگی میان سه حالت اسپرت، اقتصادی و نرمال، سیستم ورود بدون کلید، سنسور‌های جلو و عقب و دوربین کمکی پارک و … از دیگر امکانات این خودرو است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط جدید فروش خودروهای toyota می‌توانید اینجا را ببینید.
برای کسب اطلاعات در زمینه toyota RAV4 اینجا را ببینید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام