سایت جامع خودرو در ایران


» دودمان جدید هیولای ford شناسایی شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

دودمان جدید هیولای ford شناسایی شد

دسته بندی : خودرو تاریخ : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵


این مدل می تواند در کنار ۶۷۵LT maclaren و ferrari ۴۵۸ یک رقیب به شمار رود

دودمان جدید هیولای ford شناسایی شد

به گزارش CarXR.ir : شرکت ford در پایان مدل ۲۰۱۷ ford GT را با چندین اسب بخار بیشتر شناسایی کرد. این مدل که تفاوتی با مدل پیشین نداشته و در نما شرکت باره بحث تغییراتی به هزینه نداده، ولی در بخش پیشرانه کوشش شده نیرو بیشتری به هنگام بخشیده شود.

ford از یک پیشرانه توربودوقلو شش سیلندر با خروجی ۶۴۷ اسب بخاری بهره گرفته که می تواند گشتاوری ۷۴۵ نیوتن متری داشته باشد. به گزارش موتورترند، سقف سرعت GT 2017 به ۳۴۵ کیلومتر برساعت می رسد که عملکرد بزرگی محسوب می شود.

 

 

این مدل می تواند در کنار ۶۷۵LT maclaren و ferrari 458 یک رقیب به شمار رود. ferrari 458 می تواند خروجی ۵۹۷ اسب بخاری فرآوری کند ولی maclaren 675LT با خروجی ۶۶۶ اسب بخاری باید هنگام را به نوعی قدرتمندتر از GT 2017 ford دانست. هر دو رقیب ford GT جدید به پیشرانه شش سیلندری همانند GT مجهز هستند که از گونه توربودوقلو به شمار می رود، بنابراین رقبای بزرگی و نزدیک به یکسانی برای فرآورده جدید ford هستند.

به گفته شرکت آمریکایی، GT 2017 قیمتی ۴۰۰ هزار دلاری داشته و این بها نسبت به برخی مدل های lamborghini هنگفت نباید دانست و در راستی شرکت باره بحث یک مدل نیرومند و گران قیمتی نسبت به برخی برندها، تدارک دیده است. تاریخ عرضه GT 2017 مشخص نشد و بایستی از اواخر امسال باشد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام