سایت جامع خودرو در ایران


» این رولزرویس کودکان بیمار را خندان می‌کند (+تصویر) ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶

این رولزرویس کودکان بیمار را خندان می‌کند (+تصویر)

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : پنج شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵


این رولزرویس کودکان بیمار را خندان می‌کند (+تصویر)

پسین (امروزه ساکنان استان کرمان خودرو- هیچکس از رفت و آمد در یک بیمارستان یا چشمداشت برای یک جراحی سخت لذت نخواهد برد، این جستار برای کوکان سخت‌تر و عذاب‌آورتر است. از این روی گروه صنعتی رولزرویس تلاش کرده تا با اقدامی دلچسب لحظات شادتری را برای کودکان بیمار بیمارستانی فراهم آورد.

به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از عصرایران، رولزرویس امیدوار است با خلق یک مدل سفارشی از خودروهای ویژه کودکان که برای یک بیمارستان ساخته، لحظات سخت آنها به ویژه پیش از کنش را به شادی تبدیل کرده و امید به زندگی در کودکان بیمار را افزایش دهد.
 

مدل SRH آبی‌رنگ ابداعی رولزرویس که به شکل ویژه برای بیمارستان کودکان سنت ریچارد ساخته شده به کودکان چشم براه کنش جراحی رخست می‌‌دهد تا در فضای بیمارستانی و با پروا به نشانه‌های ترافیکی برپایی شده در بیمارستان با یک خودروی راستین در اندازه‌های خود رانندگی کنند.

 

این مدل آبی‌رنگ زندگی بخش بدست تیم سفارشی‌ساز رولزرویس ساخته شده و نیروی حرکتی خود را از یک باتری ۲۴ ولت می‌گیرد و با بیشینه سرعت ۱۶ کیلومتر در ساعت در کوریدورهای بیمارستان به جنبش خود پیوستگی می‌دهد. این خودروی کوچک مانند دیگر خودروهای راستین رولزرویس –به سرنویس بهترین برند ماشین جاده‌ای- به رنگ سنتی سفید آندلسی و آبی سالامانکا ارائه شده است. این خودرو همچنین از اهرم تغییردنده سفارشی رولزرویس برخوردار است.

رئیس بیمارستان کودکان درباره این ماشین گفت: این ماشین شادی را به بیماران جوان ما اهداء کرده است و همین جستار خودرو را بی‌بها کرده است. این فوق‌العاده‌ترین هدیه‌ایست که به بیمارستان دریافت کرده است و روحیه کودکان را تقویت می‌کند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام