سایت جامع خودرو در ایران


» تاکسی‌های خودران پرنده در دبی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش تازه ها خودرو ،در چند سال بازپسین به تازگی بحث‌های زیادی در پیوستگی با خودروهای خودران شده و حتی در برخی از کشورها در حال آماده کاربرد می‌شود.

در شرایط پیشرفته‌تر برای کاهش آلودگی و شدامد پیمان است در برخی کشورها از خودروهای خودران پرنده کاربرد شود تا نقش مؤثری در کاهش شدامد ایفا کنند.

یکی از این کشورها امارات است که در حال برنامه ریزی برای شناسایی سامانه تاکسی های خودران پرنده تا اواخر امسال میلادی است.

این خودروهای پرنده که با انرژی برق کار می‌کنند، آزمایش ها پایانی‌شان با مؤفقیت انجام شده و بر بنیاد برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌ها تا سال ۲۰۳۰ یک چهارم وسایل ترابری در کشور امارات را خودروهای بدون راننده تشکیل خواهند داد.

این خودران پرنده توانا است در درازا یک ساعت مسافت ۱۰۰ کیلومتر را در بلندی ۳۰۰ متری طی کند. تنها بس است رهنورد این تاکسی خودران مقصد خود را گزینش کند تا این وسیله نقلیه با پرواز در راه تعیین شده وی را به نقطه باره نظر برساند.
این خودران پرنده از سوی یک شرکت چینی سازنده پهپاد ساخته شده است و بر بنیاد برنامه‌های تعیین شده برای دم امکان برخورد هوایی به علت پیمان گرفتن خودروی پرنده دیگری در راه همانند هستی ندارد.

این خودروهای خودران از ماه جولای در دبی آغاز به کار خواهند کرد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام