سایت جامع خودرو در ایران


» فعلا برنامه فرآوری در ایران ند اریم ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش تازه ها خودرو ، با رونمایی از mitsubishi اکلیپس کراس در موتوشوی ژنو، ‌فرصتی دست داد تا پرسش‌هایی را از مدیرعامل کمپانی ژاپنی میستوبیشی اوسامو ماسوکا داشته باشیم، ولی پیش از آغاز چند دست نویس درباره این خودرو برای آشنایی بیشتر شما خواهیم نوشت.

mitsubishi اکلیپس کراس

mitsubishi اکلیپس کراس

اوسامو ماسوکا

اوسامو ماسوکا

اس‌یووی کوپه اکلیپس، خودرویی با طراحی داینامیک است که از تازه ترین و به‌روزترین سیستم‌ها بهره می‌برد و امکانات متفاوتی را در کمر بستن سرنشینانش پیمان می‌دهد.

پیشرانه در نظر گرفته شده برای این خودرو،‌ یک موتور سیکلت ۱٫۵ لیتری بنزینی دارای سیستم پاشش سوخت سر راست است و یک موتور سیکلت ۲٫۲ لیتری توربوی دیزلی نیز برای هنگام در نظر گرفته شده است.

این خودرو در نسخه ۱٫۵ لیتری به گیربکس CVT و در نسخه ۲٫۲ لیتری توربو به گیربکس ۸ سرعته خودکار مجهز شده است و توان انتقالی هنگام به چرخ‌ها از راه سیستم الکتریکی ۴ چرخ جنباننده منتقل می‌شود. عموم سیستم‌های ایمنی، رفاهی و کاربردی نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده است.

سپاس از فرصتی که در کمر بستن ما پیمان دادید. نخستین سوال ما از شما این است که آیا برنامه‌ای برای فرآوری محصولات mitsubishi در کشور ایران دارید یا خیر؟
در حال آماده برنامه‌ای برای فرآوری محصولات mitsubishi در کشور ایران نداریم. ولی بازار ایران برای کمپانی ما دارای اهمیت زیادی است و آینده مثبتی را برای همکاری با بازار ایران پیش‌بینی می‌کنیم.

با پروا به گفتگو‌های شما در رونمایی اکلیپس که گفتید پکیدن بزرگی رخ داده و جهان به‌سوی خرید شاسی‌بلندها روی آورده است، آیا بازار ایران را با پروا به حضوری که در این سال‌ها داشته‌اید دربرگیرنده این جستار می‌دانید یا خیر؟
این جستار در تمام جهان قابل دید است و خریداران ایران هم از این قاعده مستثنی نیستند. ایران دارای بازار خودرویی بسیار بزرگی است که می‌تواند هدف خوبی برای ما باشد و همکاری خود را با این بازار روشن می‌بینیم.

فرآورده جدیدی که برای ایران در نظر گرفته‌اید کدام مدل است؟
فعلا در حال بررسی هستیم تا برای سال جدید چه محصولاتی را به بازار این کشور وارد کنیم.

عملکرد نمایندگی mitsubishi در ایران را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
شرکت آرین‌موتور سیکلت پویا عملکرد بسیار خوبی داشته است و از آنها کاملا خوشنود هستیم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام