سایت جامع خودرو در ایران


» فرآوری اکسنت و النترا از سال آینده در کرمان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

فرآوری اکسنت و النترا از سال آینده در کرمان

دسته بندی : خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵


فرآوری اکسنت و النترا از سال آینده در کرمان
مدیرعامل شرکت کرمان موتور سیکلت از فرآوری ۳۰ درصد خودروی اکسنت شرکت hyundai از ۱۵ شهریورماه سال آینده در کرمان تازه ها داد و آشکارکردن کرد: خودروری النترا نیز از آذر ماه سال آینده با فرآوری درونی ۳۰ درصد وارد بازار خودوری کشور می شود.

“سامان فیروزی” در آیین آغاز به کار گردآور های تکه سازی و خط فرآوری محصولات hyundai و امضای پیمان نامه فرآوری خودروی النترا با حضور استاندار کرمان و مدیر دفتر خاورمیانه و آفریقای hyundai گفت: بر پای بست این تفاهمنامه در فاز نخست، مدل هایی از خودروهای hyundai در کرمان موتور سیکلت فرآوری می شود که این تولیدات براساس بندهای پیمان نامه، منطبق بر سیاست دولت و وزارت صنعت و معدن و بازرگانی می باشد.

به گزارش ایسنا وی از فرآوری ۳۰ درصد خودروی اکسنت شرکت hyundai از ۱۵ شهریورماه سال آینده در کرمان تازه ها داد و آشکارکردن کرد: خودروری النترا نیز از آذر ماه سال آینده با فرآوری درونی ۳۰ درصد وارد بازار خودوری کشور می شود.

مدیرعامل شرکت کرمان موتور سیکلت پیوسته داد: خودروی «آی ۲۰» و «آی ۱۰» نیز در گذشته به طور کامل وارد کشور می شد که براساس تفاهم نامه چهره گرفته با شرکت hyundai، به شکل قطعات وارد بازار می شود و در آینده خط بدنه آماده و در کرمان موتورنصب می شود و این خودرو به فرآوری ۳۰ درصد می رسد.

وی با اشاره به کارگماری ۱۰ هزار نفری برای سال ۹۷ در بخش خودروسازی، تصریح کرد: این موارد نوید آینده درخشان برای کرمان و کشور در دامنه خودورسازی را می دهد.

فیروزی فرآوری خودرو را از منافع ملی دانست و سرنویس کرد: خودروهایی که در این شرکت فرآوری می کنیم در خط فرآوری hyundai طولانی نمی باشد وهمه تولیدات از آن سال ۲۰۱۷ می باشند که فرآوری این خودرو به معنای خوشنودی مشتریان، مصرف سوخت کمتر، کاهش آلایندگی را در برخواهد داشت.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام