سایت جامع خودرو در ایران


» بایستگی جذب سرمایه‌گذاران بیگانه در صنعت‌خودرو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

بایستگی جذب سرمایه‌گذاران بیگانه در صنعت‌خودرو

دسته بندی : خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶


بایستگی جذب سرمایه‌گذاران بیگانه در صنعت‌خودرو

یک کارشناس صنعت خودرو گفت: بهبود فضای سوداگری و برآیند اینکه جذب سرمایه‌گذاران بیگانه مهمترین نخستینگی صنعت خودرو در سال جدید است.

حسن کریمی سنجری، اظهار کرد:‌ در سال ۱۳۹۶ بهتر است سیاست‌گذاران صنعت خودرو بر جذب سرمایه‌گذاران بیگانه برای برپایی خط فرآوری در ایران تمرکز کنند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه باید قوانین به‌گونه‌ای اصلاح شود که سرمایه‌گذاران بیگانه دلگرمی به سرمایه‌گذاری در ایران شوند، خاطرنشان کرد: در حال آماده خودروهای تولیدی بازار صادراتی چندانی ندارند که با جذب سرمایه‌گذاران بیگانه این دشوار برطرف خواهد شد.

این کارشناس صنعت خودرو پیوستگی داد: سرمایه‌گذاران بیگانه از یک سو نسبت به سرمایه‌گذاری در ایران اقدام کرده و از سوی دیگر با انتقال فناوری زمینه را برای فرآوری خودروهای جدید با فن‌آوری بالا فراهم خواهند کرد.

وی افزود: در حال آماده صنعت خودرو و تکه ایران یک صنعت ارزبر است در حالی‌که با فرآوری خودروهای جدید و به‌روز با بها رقابتی در ایران زمینه برای صادرات این محصولات و ارزآوری صنعت خودرو فراهم خواهد شد.

کریمی سنجری با بیان اینکه در حال آماده بهره‌وری صنعت خودروی ایران پایین است، تصریح کرد: جذب سرمایه‌گذاران بیگانه افزایش بهره‌وری و رشد کیفی خودروهای تولیدی را به دنبال خواهد داشت.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام