سایت جامع خودرو در ایران


» تصویر جاسوسی بدون پوشش از دودمان جدید فولکس واگن توراِگ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


پس‌ازاینکه چندی پیش تصاویر جاسوسی بدون پوششی از دودمان جدید فولکس واگن‌واگن پولو منتشر شد، حالا دودمان سوم SUV میانه لوکس توراِگ نیز به همین بلا گرفتار شده و یک تصویر از دم بدون هیچ‌گونه پوشش استتاری منتشر شده است. هنگامی‌که چنین اتفاقی روی می‌دهد معمولاً بدین معنا است که به‌زودی خودرو رسماً رونمایی خواهد شد؛ بنابراین مدتی طولانی تا زمانی که ولفسبورگی‌ها دودمان جدید فولکس واگن‌واگن توراِگ را رسماً شناسایی کنند باقی نمانده است. از این پروتوتایپ بدون پوشش توراِگ جدید در فرودگاه میان‌المللی ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی پیکچر گرفته شده است و با پروا به این تصویر می‌توان تا حد زیادی به طراحی پایانی دودمان جدید توراِگ پی برد.

vw-touareg-2017

طراحی نمای جلویی این خودرو هرچند جدید است ولی آشنا به نظر می‌رسد چراکه طراحی جلویی دودمان جدید توراِگ موارد مشترک زیادی با سدان کوپهٔ تازه شناسایی‌شدهٔ آرتئون دارد به ویژهً در پیوستگی میان چراغ‌های جلو و جلوپنجره؛ ولی غیرازاین، ما در حال آماده یک ایدهٔ دیگر در باره طراحی و استایل بیرونی دودمان جدید توراِگ داریم که دم کانسپت T-Prime GTE است. این کانسپت که کم وبیشً یک سال پیش شناسایی شد، پیش‌نمایشی از دودمان آیندهٔ توراِگ بود و همانندی بسیاری به کانسپت Sport Coupe GTE که دم‌هم پیش‌نمایش آرتئون بود داشت؛ بنابراین به‌گمان کردن‌بسیار این زبان طراحی جدید در بسیاری از دیگر مدل‌های آیندهٔ فولکس واگن‌واگن بکار خواهد رفت ولی به نظر می‌رسد دودمان جدید هاچ‌بک سوپرمینی پولو از دم‌ها نیست و شدنی است این زبان طراحی تنها به محصولات بزرگ این شرکت آلمانی وابستگی داشته باشد.

volkswagen-t-prime_gte_concept-2016-1024-01
Volkswagen T-Prime GTE Concept

ولی در بخش فنی، دودمان جدید توراِگ بر روی پلت‌فرم MLB گروه فولکس واگن‌واگن ساخته شده است که در audi Q7 و بنتلی بنتایگا نیز بکار رفته و در آینده‌ای نزدیک در lamborghini اوروس و porsche کاین هم بکار خواهد رفت. همچنین این گمان کردن هستی دارد که مانند نسخهٔ آل‌اسپیس تیگوآن، در دودمان جدید توراِگ هم یک نسخهٔ بزرگ‌تر هفت‌نفره ارائه گردد؛ ولی بااین‌حال به لطف پلت‌فرم جدید، وزن این SUV لوکس آلمانی به‌طور قابل‌توجهی کاهش خواهد داشت. دودمان جدید توراِگ تنها یکی از SUVهای جدیدی است که فولکس واگن‌واگن در امسال شناسایی خواهد کرد چراکه بزرگ‌ترین خودروساز جهان قصد دارد یک کراس‌اوور ساب‌کامپکت سگمنت B را هم شناسایی کند که بر بنیاد پولو ساخته خواهد شد.

volkswagen-t-prime_gte_concلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام