سایت جامع خودرو در ایران


» فرآوری شاسی‌بلند هیبریدی و لوکس بدست اسپایکر ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


با پروا به امضای پیمان نامه با کونیگ زگ مبنی بر تأمین پیشرانه‌ها، خودروساز بریتانیایی اسپایکر هم‌اکنون برنامه‌های خود برای فرآوری شاسی‌بلند لوکس را از سر می‌گیرد.

spyker-d12-peking-to-paris-7_1035
اسپایکر در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۰۶ کانسپت شاسی‌بلند D12 را شناسایی کرد. به علت دشواری ها مالی این خودرو هرگز فرآوری نشد ولی پیش‌بینی پیشباز فوق‌العاده از شاسی بلندهای پرفورمنس را به عینه دید.

spyker-d12-peking-to-paris-6_1035
رئیس اسپایکر آقای ویکتور مولر در مصاحبه با اتوکار اعلام نمود که برنامه‌هایی برای فرآوری شاسی‌بلند جدید هستی دارد.

او گفت:

ما یک دهه‌ی پیش و پیش از وقوع دشواری ها، بخشی از راه برای فرآوری هنگام چیزی را که ما سوپر شاسی‌بلند SSUV می‌نامیدیم طی کردیم و در هنگام زمان جلوتر از شاسی‌بلند سازان لوکس بودیم.

خودروی اولیه‌ی ما D12 نام داشت و می‌خواستیم از پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر فولکس واگن‌واگن کاربرد کنیم ولی پیش از آنکه بتوانیم این خودرو را تحویل مشتریان بدهیم منابع مالی خود را از دست داده و ناچار شدیم تا سپرده‌های بیش از ۲۰۰ تن را به هنگام‌ها بازگردانیم. هنگام خودرو یک تجربه‌ی فوق‌العاده نبود و من هرگز دوباره از هنگام راه کار نخواهم کرد.

مولر گفته که شاسی‌بلند جدید اسپایکر بر پایه‌ی پلتفرم آلومینیومی مهندسی شده بدست لوتوس ساخته خواهد شد و از پیشرانه‌ی ۸ سیلندر کونیگ زگ کاربرد خواهد کرد. این خودرو همچنین از پیشرانه‌ای الکتریکی برای افزایش برد کاربرد خواهد کرد.

در انتها مولر اضافه کرد:

این خودرو یک شاسی‌بلند هیبریدی پیشرفته و یکی از زیباترین خودروها در گونه خود خواهد بود. اگر اوضاع خوب پیش رود مشخصات خودرو پیشترً تعیین شده و من آرزو دارم هنگام را در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۸ نمایش دهم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام