سایت جامع خودرو در ایران


» chevrolet بولت در پشت سر nissan لیف ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

chevrolet بولت در پشت سر nissan لیف

دسته بندی : 2017 ، آمار فروش ، اخبار ، الکتریکی ، خودرو ، شورولت تاریخ : سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶


chevrolet بولت که به باور‌ی بسیاری از کسان نخستین خودروی الکتریکی ارزان‌بها و مردمی با محدوده‌ی حرکتی قابل‌بزرگداشت است در امسال هنگام فروش قابل‌چشمداشت را نداشته و از این رو پشت سر nissan لیف از مد افتاده مانده است.

chevy_bolt_vs_nissan_leaf
بر پایه آمارهای فروش منتشره بدست InsideEVs، کلاً ۳۰۹۲ دستگاه از خودروی بولت در سه‌ماهه‌ی نخست سال ۲۰۱۷ فروخته شده است.

chevy-bolt-vs-nissan-leaf
در برابر nissan لیف با فروش ۳۲۸۷ دستگاهی پیمان داشته و مایه شده بولت با این میزان فروش در رده‌ی ششم پرفروش‌ترین خودروهای پلاگین هیبریدی پیمان بگیرد. بالاتر از هنگام نیز خودروهای تسلا مدل X، toyota پریوس پرایم، chevrolet ولت و تسلا مدل S پیمان دارند.

فروش کم بولت مایه شگفتی بسیاری از کارشناسان شده است مخصوصاً اینکه بولت محدوده‌ی حرکتی ۳۸۳ کیلومتری و بهای ۳۷۴۹۵ دلاری (پیش از تخفیف‌های دولتی) دارد. در مقام سنجش باید گفت nissan لیف تنها محدوده‌ی حرکتی ۱۷۲ کیلومتری داشته و بهای هنگام از نزدیک ۳۰ هزار دلار آغاز می‌شود.

همان‌گونه که Jalopnik اشاره کرده، انگیزه کلیدی فروش کم بولت این است که خودروی ساخت chevrolet هنوز در همه‌ی استان‌های آمریکا شناسایی نشده است. این خودرو در ماه مارس تنها در استان‌های کالیفرنیا، اورگان، ماساچوست، مریلند، ویرجینیا، نیویورک و نیوجرسی قابل خرید بوده است.

افزون بر این بسیاری از نمایندگی‌های nissan، مدل‌های ۲۰۱۷ لیف را کم وبیشً با نیم یا نیمه بها عرضه می‌کنند. دودمان جدید و بهبود یافته‌ی لیف با مدل ۲۰۱۸ وارد بازار خواهد شد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام