سایت جامع خودرو در ایران


» رونمایی از کراس اوور فولکس واگن آی.دی. کراز در نمایشگاه شانگهای ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش تازه ها خودرو ، به دنبال شناسایی کانسپت آی.دی در نمایشگاه پاریس سال گذشته و آی.دی. باز در نمایشگاه دیترویت این بار فولکس واگن کانسپت آی.دی. کراز با سبک طراحی مانند دو مدل پیشین را در شانگهای در معرض دید رسانه ها پیمان داد. اتومبیلی که ۳۱۱ مایل قابلیت پیمایش با یک بار شارژ را داشته و از طراحی منحصر به فردی در تو یا درون و بیرون بهره مند است.

Volkswagen I.D. Crozz

Volkswagen I.D. Crozz

بلندی این اس یو وی کوتاه از دودمان جدید تیگوآن می‌باشد و با این هستی ابعاد فضای تو یا درون کابین همانند تیگوآن است. سومین عضو خانواده آی.دی بر روی پلتفرم الکتریکی MEB گروه فولکس واگن واگن سوار شده که باتری ۸۳ کیلووات ساعتی لیتیوم یون در کف دم پیمان گرفته است.

Volkswagen I.D. Crozz

Volkswagen I.D. Crozz

این شاسی بلند بدون آلودگی از دو موتور سیکلت الکتریکی در عقب به توان ۲۰۱ اسب بخار و یک موتور سیکلت در جلو به توان ۱۰۱ اسب بخار برخوردار است که رویهمرفته توان دم را به ۳۰۲ اسب بخار می‌رسانند.

Volkswagen I.D. Crozz

Volkswagen I.D. Crozz

با هستی اینکه ماشین در حالت عادی دیفرانسیل عقب می‌باشد یک سیستم پخش الکتریکی توان توانا است در شرایط ویژه توان موتورهای الکتریکی را میان چرخ ها بخش کند و بدین ترتیب آی.دی کراز به سرنویس یک ماشین چهار چرخ متحرک از قابلیت آفرود بالایی در مسیرهای شنی یا برفی بهره‌مند خواهد شد.

Volkswagen I.D. Crozz

Volkswagen I.D. Crozz

بیشینه سرعت این اس یو وی الکتریکی ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت برآورد شده و در حالت شارژ تند می‌تواند ظرف ۳۰ دقیقه به ۸۰ درصد گنجایش کامل برسد. فولکس واگن واگن اظهار داشته در این ماشین علاوه بر مسائل زیست محیطی به جنبه های دینامیکی نیز پرداخته شده و هندلینگ دم با گلف GTi قابل قیاس خواهد بود.

Volkswagen I.D. Crozz

Volkswagen I.D. Crozz

نما خودرو نیز با فرم عضلانی، گلگیرهای برجسته، دو خروجی هوا مانند به اگزوزهای دوبل در عقب و ستون های B نهان به همراه رینگ های بزرگ ۵ پره، کاملا اسپرت می‌باشد.

Volkswagen I.D. Crozz

Volkswagen I.D. Crozz

این اس یو وی به سطح بالایی از IT های خودران مجهز بوده و بسیاری از عملکردهای دم از راه دور و تنها با به کارگیری اپلیکیشن موبایل مهارشدنی می‌باشند.

هربرت دیس، یکی از مدیران فولکس واگن گفته است که این شرکت قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ به فرآوری یک میلیون دستگاه ماشین تمام الکتریکی برسد و بی گمان آی.دی کراز که فرآوری دم از ۲۰۲۰ آغازخواهد شد در این زمینه نقش ویژه ای خواهد داشت.

 لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام