سایت جامع خودرو در ایران


» شورلت از کانسپت FNR-X رونمایی کرد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

شورلت از کانسپت FNR-X رونمایی کرد

دسته بندی : خودرو تاریخ : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶


شورلت از کانسپت FNR-X رونمایی کرد

کمپانی شورلت در نمایشگاه شانگهای چین از کانسپت FNR-X به سرنویس یک خودروی نیرومند و اسپرت رونمایی کرد. شورلت کانسپت FNR-X را یک اسپرت راستین می‌داند و دم را با شعار “رویای نامحدود” رونمایی کرده است.
کانسپت FNR-X یک شاسی‌بلند ویژه است که فرآوری دم از سال ۲۰۱۸ و در کشور چین آغاز خواهد شد.
FNR-X از نظر کلاس و سگمنت در میان خودروهایی همانند Captiva و Equinox پیمان می‌گیرد.
به گزارش چرخان نام FNR مخفف Find New Roads؛ به چم(cham ) یافتن راه‌های جدید است و X یعنی یک شاسی‌بلند آمریکایی! نام FNR بدون به کارگیری پسوند X تنها در سال ۲۰۱۵ شنیده شده است!

شورلت از کانسپت FNR-X رونمایی کرد

درب‌های FNR-X کاملا ویژه هستند و در پیرامون درونی FNR-X شمار زیادی نوار نوری قرمز رنگ کاربرد شده است. شورلت می‌گوید که کانسپت FNR-X از سیستم چهار چرخ متحرک کاربرد می‌کند و از ارائه توضیحات بیشتر درباره FNR-X خودداری کرده است؛ این به دم معناست که دقیقا مشخص نیست که چه پیشرانه‌ای برای FNR-X در نظر گرفته شده است. FNR-X قابلیت تنظیم بلندی خواهد داشت و احتمالا برای فرآوری دم دو پیشرانه ۱٫۵ لیتری و ۱٫۸ لیتری توربو طراحی خواهد شد و شورلت نسخه هیبریدی FNR-X را هم فرآوری خواهد کرد.

شورلت از کانسپت FNR-X رونمایی کرد

کانسپت FNR-X به چهار نمایشگر مجهز شده است. یکی از نمایشگرها برای نمایش اطلاعات خودرو، یکی برای سرگرمی سرنشینان، یکی برای نمایش اطلاعات تهویه دلپذیر و یکی دیگر با کاربری ناشناخته در میان صندلی‌ها!
کانسپت FNR-X در مرکز طراحی جنرال‌موتورز در شانگهای طراحی شده است و این خبری دلشاد کننده برای چینی هاست. FNR-X آغاز در کشور چین فرآوری و عرضه خواهد شد و احتمالا پس از کامیابی FNR-X ؛ جنرال‌موتورز به اندیشه صادرات دم خواهد بود.

شورلت از کانسپت FNR-X رونمایی کردلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام