سایت جامع خودرو در ایران


» تصویر رندری از دودمان جدید audi RS7 اسپرت‌ بک ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

تصویر رندری از دودمان جدید audi RS7 اسپرت‌ بک

دسته بندی : خودرو تاریخ : سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶


تصویر رندری از دودمان جدید audi RS7 اسپرت‌ بک
در حال آماده، شرکت audi سرگرم گسترش‌ی A7 اسپرت‌بک جدید و نسخه‌های S7 و RS7 با تمرکز بر عملکرد است.
تا ورود تازه ترین مدل RS7 به بازار کمینه دو سال باقی است؛ ولی Peisert Design بر پایه‌ی واپسین طرح اولیه‌ی این خودرو، تصورات خود را از نسخه‌ی جدید دم به تصویر کشیده است. همان‌طور که شاید چشمداشت داشته باشید، تصویر رندر دودمان جدید audi A7 اسپرت‌بک نسبت به دودمان کنونی این خودرو، دگرگونی عظیمی نشان می‌دهد.
به گزارش زومیت تصاویر جاسوسی و طرح‌های اولیه‌ای که از A7 جدید به بیرون درز کرده است، از طراحی تهاجمی‌تر دودمان جدید نسبت به دودمان پیشین سرگذشت یا داستان دارند. این طراحی دربرگیرنده چراغ‌های جلوی جدید است که طراحی ارعاب‌آور جلوپنجره‌های شرکت audi را کامل می‌کند.
قدرتمندترین عضو خانواده‌ی A7 موسوم به RS7 در کنار چراغ‌های جدید در جلوی خودرو، ورودی‌های هوای بزرگ‌تری خواهد داشت و همان‌طور که در تصویر تماشا می‌کنید، لبه‌ی پایینی دم‌ها به رنگ مشکی و کروم است. دگرگونی ها در بخش عقب خودرو با چراغ‌های عقب پیوسته می‌یابد که حال به همدیگر متصل شده‌اند تا همگی پهنا نمای عقب این خودروی اسپرت‌بک با عملکرد بالا را به‌چهره کشیده در بر گیرند. در این تصویر رندر از خروجی‌های اگزوز به شکل بیضی و دیفیوزر عقب دودمان کنونی RS7 کاربرد شده است.
هنگامی که دودمان جدید audi RS7 رونمایی شود، چشمداشت می‌رود به پیشرانه‌ی نیرومند و پرچم‌دار این شرکت مجهز شود که دارای حجم ۴ لیتر و ۸ سیلندر با آرایش خورجینی است؛ پیشرانه‌ای که توان خروجی دم به ۶۰۰ اسب بخار افزایش یافته است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام