سایت جامع خودرو در ایران


» تیونینگ ویژه مرسدس اسپرینتر بدست هارتمن ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


زمانی را که van‌های ویژه با شیشه‌های ویژه و تریم چوبی و صندلی های کاپیتانی تو یا درون کابین عرضه می‌شدند را به یاد می‌آورید؟ خب شرکت تیونینگ هارتمن تصمیم گرفته در جهتی کاملاً متفاوت van کمپر اسپرینتر را آراسته کند هرچند ما کاملاً مطمئن نیستیم که کسان به دنبال ونی باشند که کابین دم از فولاد و آلومینیوم تشکیل شده و معمولاً این‌گونه ترکیب‌بندی را می‌توان در van‌های باری دید.


هارتمن کار خود را با مرسدس اسپرینتر سقف بلند انجام داده است. در نمای بیرونی گواه اضافه شدن اسپویلر جلویی، رکاب‌های پهلویی و گردآور‌ای از رینگ‌های آلیاژی با رنگ خاکستری متالیک هستیم. با به دیده داشتن اینکه رنگ van مشکی بوده و شیشه‌ها نیز دودی هستند، بی گمانً گواه ونی گیرا و چشم‌نواز هستیم.


همان‌گونه که گمان می‌زنید بخش اعظم دگرگونی ها در کابین اعمال شده‌اند. سقف و دیواره‌ها برای کاهش سر و صدا پوشش مخصوصی داشته و کف آلومینیومی مدولار نیز برای تثبیت صندلی‌ها و دیگر ساز و برگ نصب شده است. با به کارگیری این کف‌پوش می‌توان همگی ساز و برگ کابین را به آسانی بیرون آورد و دم را به ونی باری با کف‌پوشی آلومینیومی تبدیل کرد.

ولی ساز و برگ رفاهی و مبلمان تو یا درون کابین عبارت‌اند از گنجه‌های کناری که دارای ظرف‌شویی، گاز و میز تاشو و… که تنظیمات خوبی را دارند. پوشش چرمی روی همگی صندلی‌ها بکار رفته و سیستم تهویه‌ای که روی سقف واقع شده مایه خنک نگه داشته شدن کابین می‌شود. نورپردازی LED نیز در نشان دادن زیبایی‌های کابین نقش دوچندانی دارند.

گاهی اوقات مهار اوضاع از دست برخی از کمپانی‌های تیونینگ بیرون می‌شود ولی van اسپرینتر هارتمن هم برای تعطیلات انجام هفته و هم برای اهداف بازرگانی کاربرد دارد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام