سایت جامع خودرو در ایران


» تیوولی ۲۰۱۷، دگرگون شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

تیوولی ۲۰۱۷، دگرگون شد

دسته بندی : خودرو تاریخ : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶


تیوولی 2017، دگرگون شد
سانگ‌یانگ ۳ سال است که در یک ماراتن ویژه خود را برای چشم وهمچشمی گسترده‌تر با جامعه جهانی آماده می‌کند. سانگ‌یانگ در حال فرآوری طیف وسیعی از خودروهای جدید است و قصد دارد آینده‌ای را برای خودروهای خود شکل دهد که اعتبارش را از نسخه تیوولی می‌گیرد.
به گزارش پسین (امروزه ساکنان استان کرمان ایران به نقل از “استاندارد”، تیوولی یکی از SUV های دوست‌داشتنی و مقرون به صرفه در بازار محسوب می‌شود.
حالا برای در دست نگه‌داشتن نیرو رقابتی بازارو عقب نماندن از سیل کراس‌هایی که هر روز به بازار اضافه می‌شود، سانگ‌یانگ احیاء سبکی را برای مدل‌های ۲۰۱۷ خود در نظر گرفته است. سطح ساز و برگ و گردآور‌های امنیتی در مدل‌های جدید افزایش یافته است . به راستی این IT‌ها هستند ارزش تیوولی را پیشروی کردن داده‌اند.
اگر سوار مدلی از تیوولی‌های سال ۲۰۱۷ شوید و گمان کردن برخورد شما با مانعی در حین رانندگی هستی داشته باشد، سامانه ترمز اضطراری خودکار ریسک این خطر را برایتان کاهش می‌دهد. از طرفی راندن میان خطوط با سیستم هشدار دهنده مربوطه آسان خواهد شد. سامانه‌ای نیز برای شناسایی نشانه ها ترافیکی در خودرو تعبیه شده تا تمرکز راننده را در این باره افزایش دهد.
ولی بی گمان این گزینه‌ها از تنها دگرگونی ها تیوولی ۲۰۱۷ نیست. سامانه تهویه هوا در این خودرو کاملا تقویت شده است. سرنشینان عقب نیز می‌توانند در حالت صندلی خود تغییر به هستی آورده و هنگام را خم کنند.
در حال آماده تیولی دارای سه ستاره ایمنی از “انکاپ” NCAP است و سانگ‌یانگی‌ها امیدوارند به زودی با نسخه ۲۰۱۷، ستاره چهارم خود را نیز کسب کنند.
تیوولی 2017، دگرگون شد
با هستی اینکه گردآور‌های ایمنی در این خودرو به خوبی رشد کرده‌اند، موتور سیکلت ۱٫۶ لیتری بنزینی این وسیله فرصتی برای تغییر نیافته است. این مسئله ملال‌آور است و احتمالا تا سال آینده حرف و سخنی در این باره نخواهیم شنید. با این هستی یک نسخه دیزلی با موتور سیکلت ۱٫۶ لیتری نیز در میان تولیدی‌های جدید دیده می‌‌شود.
فرمان به شکل تنظیم شوند ارائه شده ولی پلاستیک ارزان در تو یا درون کابین فراوان دیده می‌شود که نشان از صرفه‌جویی خودروساز دارد.
با هستی تفاوت در تریم‌های گوناگون، مدل ELX پرگزینه‌ترین مدل این خودرو است. حسگرهای پارک همه جانبه، برف پاکن و چراغ‌های خودرو در این مدل هستی دارند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام