سایت جامع خودرو در ایران


» chery تیگو7 در راه بازار کشور ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

chery تیگو۷ در راه بازار کشور

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶


لوکس ترین فرآورده chery به زودی میهمان بازار کشور

chery تیگو۷ در راه بازار کشور

ایوار خودرو- نمایشگاه خودروی تهران ، غرفه مدیران خودرو یکی از شلوغ ترین و پر بازدید کننده ترین غرفه ها بود ، با هستی برندهای گوناگون ژاپنی-اروپایی و کره ایی نظر بسیار زیادی به سوی یک خودروی چینی جذب شده بود. برای نخستین بار شرکت مدیران خودرو لوکس ترین فرآورده chery ، یعنی تیگو۷ را صرفا جهت نمایش برای عموم مردم پیمان داده بود و همگان با اشتیاق و شگفتی سمت این خودرو می امدند و مهمترین سوال این بود آیا به راستی این خودرو چینی میباشد؟

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، خیل عظیمی از جمعیت جذب این خودرو شده بودند و مدام سوال آنها این بود که چه زمانی این فرآورده راهی بازار می گردد .

تیگو۷ محصولی است که در فضای مجازی مقالات انبوه در باره دم نگاشته شده است و همچنین امکان آزمایش رانندگی دم برای خبرنگاران همزمان با نمایشگاه خودرو شانگهای آماده گردید، می توان این خودرو را جزو خودروهای پر هیاهو و جذابی دانست که چشم بسیاری به دنبال عرضه دم به بازار میباشد.
با این حال شرکت مدیران خودرو بنا به گفته و عده مدیر عامل این شرکت ( آقای ژانگ گوبین) قصد دارد تا در چند ماه آینده کامیاب ترین و پر فروش ترین فرآورده chery را که شناسایی کننده سبک جدید طراحی و مهندسی این شرکت میباشد را راهی بازار نماید.
تیگو۷ که برند پاداش طراحی از کشور ژاپن میباشد و همچنین chery بیشترین  بهره را از تیم مهندسی اروپایی-آمریکایی خود در فرآوری این فرآورده برده و به همین علت تیگو۷ در بازار پر چشم وهمچشمی چین یکی از کامیاب ترین خودروهای شاسی بلند بوده و به فروش ماهانه بیش از ۱۰۰۰۰ دستگاه دست یافته است.
تیگو۷ دارای لیست بلند بالایی از ساز و برگ ایمنی مانند گونه ها سیستمهای پایداری و ایربگ های پهلویی و پرده ایی در کنار امکانات رفاهی چون دوربین ۳۶۰ و سقف پانامرا میباشد و احتمالا بر بر پایه پیش بینی ها این فرآورده در محدوده بها ۱۳۰تا ۱۴۰ میلیون تومان پیمان خواهد گرفت. علاقمندان میتوانند تازه ها مربوط به این خودرو  را از راه شبکه های اجتماعی و شبکه تلگرام chery  http://t.me/Tiggo_7  اطلاعات لازم را کسب نمایند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام