سایت جامع خودرو در ایران


» بزرگترین همایش نمایندگان نگین‌خودرو در سال ۹۶ برگزار شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


دومین همایش نمایندگی‌های شرکت نگین خودرو با حضور مدیرعامل، مدیران بزرگتر شرکت‌های نگین خودرو، renault ایران، ISQI و نمایندگان سراسر کشور در روز پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در شهر بندرعباس برگزار شد.

هدف از برگزاری این همایش تعیین خط‌ مشی و چشم اندازهای شرکت نگین خودرو و هم سو کردن اهداف نمایندگان با اهداف کلان شرکت در سال ۱۳۹۶  بود. همچنین در این همایش از نمایندگی‌های برتر شرکت نگین خودرو در سال ۱۳۹۵ با اهدای لوح‌های یادبود و جوایز ویژه تقدیر به کنش آمد.

جمشید حسینی مدیر عامل نگین خودرو در آغاز این مراسم ضمن سپاسگزاری از مشتریان بابت اعتماد خود به برند renault و مهمتر از دم شرکت نگین خودرو، پس از کالبدشناسی عملکرد کامیابی آمیز شرکت و با یادآوری رسیدن به رشد شگفت انگیز فروش در سال گذشته، بر پیوستگی روند رو به رشد شرکت با تمرکز بر پیشروی کردن خدمت به ذینفعان و شرکای بازرگانی در سال ۹۶ پافشاری کرد.

 وی درباره افزایش کیفیت سطح خدمت رسانی به مشتریان و بهبود چگونگی خدمات پس از فروش شرکت نگین خودرو مطالبی را بیان کرد.

 در همین راستا، جمشید حسینی بعنوان مدیر عامل گردآور نگین خودرو از استاندارد سازی کلیه شبکه خدمات پس از فروش منطبق با استانداردهای جهانی renault و نیز افزایش ناوگان “نگین سرویس” و ارائه خدمات نوین به مشتریان شرکت نگین خودرو تازه ها داد.

در پیوستگی اقای عبدل دستیار بازرگانی renault در ایران،درباره قرارگیری جایگاه برند renault در میان برندهای برتر گیتی و کامیابی چشمگیر در بازار ایران طی سال‌ ۹۵ توضیحاتی ارائه داد و بعنوان دستاوردهای بزرگ نگین خودرو در سال گذشته، به فروش کامیاب renault تلیسمان در ایران در سنجش با دیگر کشورهای جهان و همچنین قطب تمرکز فروش renault در خاور میانه اشاره کرد.

در پیوستگی رضا فاطمی فرد مدیر خدمات پس از فروش شرکت نگین خودرو، با ارائه توضیحاتی به کالبدشناسی دستاوردهای شرکت در زمینه تجهیز نمایندگان به ابزار و فناوری های تعمیرات بروز و امروزین و نیز احداث بزرگترین مرکز آموزش خاورمیانه پرداخت.

 وی در پیوستگی، برنامه‌های سازمان در بخش خدمات پس از فروش در سال ۹۶ و هدف کسب رتبه نخست در این زمینه در میان دیگر شرکت های واردکننده خودرو را اعلام نمود و سرعت بخشی در فرآیندهای خدمت رسانی به مشتریان ارزشمند renault بخصوص گسترش فعالیتهای سامانه نگین سرویس و تامین قطعات در درازا سال ۹۶ را نوید داد.

در این گردهمایی محمد مرتضایی، مدیر بازاریابی و شبکه نمایندگان شرکت نگین خودرو، با کالبدشناسی چگونگی کنونی و دستاورد شرکت در پهنه بازاریابی در بخش‌های تبلیغات، تحقیقات بازار و برنامه‌ریزی فروش در سال ۱۳۹۶، توضیحاتی درباره برنامه‌های نیاکان شرکت در راستای گسترش فعالیتهای بازاریابی نوین و امروزین نمود.

 همچنین برنامه ریزی های انجام شده برای گسترش شبکه نمایندگان در سراسر کشور بمنظور ارائه خدمات جدا و فراگیر به مشتریان در جهت رضایتمندی حداکثری برای نمایندگان تبیین شد.

 پیاده سازی استانداردهای renault فرانسه و نیز اعمال الزامات سازمان بازرسی و استاندارد ایران ISQI در نخستینگی های فعالیتهای شبکه نمایندگان همسو با پوشش سراسری در کشور خواهد بود.

در بخش پایانی، سلیمی به نمایندگی از سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ISQI توضیحاتی درباره رتبه‌بندی شرکت‌های پرکار در صنعت خودرو و فرآوری و واردات پرداخت و درباره رویه ارزیابی شبکه خدمات پس از فروش توضیحاتی فراگیر ارائه نمود.

 در این بخش سلیمی از درنظر گرفتن شاخص فروش در ارزیابی سال جدید نمایندگان شرکت ها و از آنگونه شرکت نگین خودرو تازه ها داد.

در بخش اعلام نماینده برتر، نیز نمایندگی های تیموری و قناد از استان اسپهان، نمایندگی دلشاد از استان گیلان و آقایان حسینی و محمدی از نمایندگی نیشابور به‌واسطه عملکرد پسندیده خود در پهنه فروش و نیز کسب امتیاز پسندیده در ارزیابی سازمان ISQI به‌سرنویس نمایندگان برتر شناسایی شدند و لوح یادبود و هدایایی ویژه به ایشان اهدا شد.

در پایان این همایش کلیه میهمانان بهمراه مدیر عامل و مدیران شرکت نگین خودرو، از سایت لجستیک بندرعباس که بعنوان بزرگترین مرکز PDI/PDS کشور و نیز باژگاه اختصاصی شرکت که از اواخر سال گذشته آغاز بکار نموده است، بازدیدکردند .

با پروا به نزدیکی این مرکز به بندر شهید رجایی و فضای ۶۵٠٠٠ مترمربع با گنجایش پارک ٣٠٠٠ دستگاه خودرو، امکان سرعت بخشیدن در فرایند تحویل خودرو به مشتریان گران قدر renault فراهم می گردد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام