سایت جامع خودرو در ایران


» دانلود رایگان رالی پرتغال WRC 2017 : پیروزی سباستین اوژیه ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


وبسایت وننو  سباستین اوژیه با بُرد در پیکار ی رالی امروز، پس از دو پیکار ی پیشین که برنده ی آنها hyundai بود، دوباره به صحنه بازگشت. راننده ی خودروی ford فیستا ST، امروز برنده ی این چشم وهمچشمی و دومین پیروزی فصل خود، طی فصل ۲۰۱۷ بود. وی همچنین برای پنجمین بار در درازا تکاپو چیره دست خود، پیروز رالی پرتغال شد. این کامیابی، وی را با راننده ی فنلاندی، مارکو اَلِن (Markku Alen)، با پنج پیروزی در این رالی، هم تراز نمود.

سباستین اوژیه

این به آرش( arash) واپس نشینی hyundai نیست، درمقابل آنها دوسکو بدست آوردند. تیری نویل و دنی سوردو با خودروی hyundai i20 WRC به ترتیب به مقام های دوم و سوم رسیدند. اوژیه توانست یک امتیاز در قسمت فرجام به نام TV Power Stage بدست آورد و با دویی ۱۵.۶ ثانیه ای از خط پایان عبور کند. برنده ی این بخش اوت تاناک بود که کارش را با خودروی M-Sport ford فیستا RS در جایگاه چهارم به پایان برد.

مکان پنجم به کریگ برین از citroen رسید و مقام ششم هم نصیب دیگر راننده ی ford، الفان ایوانز شد. با رسیدن جایگاه هشتم به مد اوتبرگ در پشت toyota یاریس WRC به رانندگی هنینن، تیم به کامیابی بزرگی رسید و تیم ford صاحب چهار خودرو در ۱۰ جایگاه برتر شد. جری متی لاتوالا و اسپکا لپی با تیم toyota Gazoo Racing WRT، به مقام های نهم و دهم رسیدند.

سباستین اوژیه

نویل و اوتبرگ روز پنجشنبه، بخش نخست پیکار را آغاز کردند و در پایان هردو به طور برابر پیشتاز پیکار شدند. هیدن پادن سومین راننده تند در این بخش بود. کیوی با خوروی hyundai i20 در بخش دوم سریعترین بود. نزدیک به همه راننده ها درباره کشش خودروهایشان شاکی بودند ولی پادن توانست پیشتازی خود را حفظ نماید. کریس میک هم جلوتر از لاتوالا به مقام دوم در این بخش رسید.

در بخش سوم و چهارم پیشتاز پیکار دوباره دگرگون شد و لاتوالا با شکست دادن میک و تاناک به این مهم دست یافت. بُرد او در بخش ۱۸ کیلومتریام ه مقامی  الِن (خود پیروز رالی پرتغال شده  Caminha به او این امکان را داد تا به رغم جایگاه هفتمش در بخشPonte de Lima، در مکان برتر پیمان گیرد.

پنجشنبه بعدازظهر در بخش پنجم شرایط متفاوتی حاکم بود. او میک بود که پس از سومین راننده تند بودن با خوروی citroen C3، پیشتازی را بدست آورد. رانندگانی که تایرهایشان را هوشمندانه گزینش کرده بودند، پیکار ی آسان تری داشتند. تاناک بهرحال روز آدینه را با برتری به پایان برد و ۴.۶ ثانیه تندتر از سوردو بود. اوژیه هم در مکان سوم پیمان داشت. تاناک این پیشتازی را تا بخش دهم و یازدهم پیکار حفظ نمود.

بامداد روز شنبه و بخش دوازدهم برا ی تاناک آسان نبود چرا که سیستم تعلیق خودروی وی پس از برخورد با یک گیر شکست. اوژیه به جایگاه نخست رسید و نویل که در دنبال وی بود به جایگاه دوم بسنده کرد. در بخش چهاردهم، برتری اوژیه به ۲۰ ثانیه دویی افزایش یافت، او هرگز تا عبور از پرچم شطرنجی، از این کار چشم پوشی نکرد.

دانلود رایگان فیلم رالی پرتغال ۲۰۱۷لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب