سایت جامع خودرو در ایران


» محصولات renault را آسان بخرید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

محصولات renault را آسان بخرید

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶


بهترین شرایط فروش نقدی و اعتباری نگین خودرو برای renault سیمبل و داستر

محصولات renault را آسان بخرید

فارس و یزد اینگونه می‌گویند) خودرو- نگین خودرو، نماینده رسمی renault فرانسه در ایران در بخشنامه جدید فروش خود، renault سیمبل و renault داستر را با شرایط گوناگون نقدی و اعتباری عرضه کرده است تا بدین سان آسان‌ترین شرایط خرید محصولات این برند اروپایی در برگزیدن دلبستگی‌مندان باشد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو»  ، بر پای بست اعلام نگین خودرو، در کنار خودروهای کولئوس و تلیسمان، خودروهای renault داستر (در مدل‌های۲WD و ۴WD) و renault سیمبل نیز در لیست فروش renault در ایران پیمان دارد و خریداران می‌توانند دو خودرو شاسی‌بلند داستر و سدان سیمبل را با شرایط گوناگون نقدی و اعتباری خریداری کنند.
بها خرید نقدی renault سیمبل در مدل ۲۰۱۶ با موتور سیکلت ۱٫۶ لیتری، گیربکس خودکار و مانیتور و نویگیشن برابر ۷۴٫۹ میلیون تومان است که خریداران در خرید نقدی از تخفیف ۴میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد. پرداخت پایانی در این شرایط فروش طی ۵ چک ۴ میلیون تومانی انجام خواهد شد.
در این طرح فروش، renault داستر به‌سرنویس شاسی‌بلند پرفروش و دوست داشتنی renault نیز عرضه می‌شود که در مدل‌های ۲۰۱۶ به شمار اندک و با بها ۹۹٫۹ میلیون تومان با تخفیف ۴ میلیون تومانی و پرداخت پایانی طی ۵ فقره چک ۵ میلیون تومانی پرداخت خواهد شد. نگین خودرو همچنین مدل‌های ۲۰۱۷ داستر را در مدل‌های ۲WD و ۴WD عرضه می‌کند که بها خرید نقدی دم‌ها ۱۱۱ و ۱۲۰ میلیون تومان است و خریداران در خرید نقدی از تخفیف ۵ و ۳ میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد.
نگین خودرو همچنین شرایط گوناگون فروش اعتباری را نیز فراهم کرده است تا دلبستگی‌مندان به این برند بتوانند خودروهای باره دلبستگی خود را با بهترین شرایط خریداری کنند.
بر پای بست اعلام نگین خودرو renault سیمبل در مدل‌های ۲۰۱۶ با پیش‌پرداخت ۱۷ و ۲۷٫۳ میلیون تومانی به فروش می‌رسد و نگین خودرو ۵۰ میلیون تومان وام را به خریداران وابستگی داده است که بازپرداخت دم بسته به گزینش مشتری ۱۲ تا ۳۰ ماهه خواهد بود. در همین طرح renault داستر نیز عرضه می‌شود که پیش‌پرداخت دم از ۳۲ تا ۶۳٫۲ میلیون تومان خواهد بود و خریداران می‌توانند اقساط را بسته به گزینش خود از ۱۲ تا ۲۴ ماه پرداخت کنند افزون بر آنکه در باره داستر ۲۰۱۶ امکان بازپرداخت اقساط ۳۰ ماهه نیز هستی دارد.
همگی خودروهای عرضه شده از سوی نگین خودرو ۵ سال یا ۱۵۰هزار کیلومتر گارانتی دارند و در شرایط فروش گوناگون به‌چهره تحویل فوری، ۱۵ و بیشینه ۳۰ روزه تحویل خریداران خواهند شد. به‌علاوه همگی خودروهای عرضه شده بسته به شرایط فروش گوناگون دارای هدایایی همچون مانیتور، نویگیشن، دوربین عقب و … هستند که به‌چهره استاندارد از سوی نگین خودرو عرضه می‌شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت این شرکت به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه نمایید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام