سایت جامع خودرو در ایران


» افشای تصاویر کانسپت دودمان جدید ب‌ام‌و سری 8 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


پیش از رونمایی رسمی کانسپت دودمان جدید ب‌ام‌و سری ۸، به‌طور غیرمنتظره‌ای تصاویر هنگام افشا شده است. هرچند این تصاویر از بالاترین کیفیت برخوردار نیستند ولی به‌اندازهٔ کافی پسندیده هستند که نمای کاملی از سری ۸ باز متولدشده را البته تحت قالب یک کانسپت نشان دهند. همان‌طور که می‌دانستیم، این یک گرند تورر بزرگ و لوکس با طراحی تازه است که در جلوی هنگام جلوپنجرهٔ کلیوی شکل سرشناس ب‌ام‌و در ابعادی بزرگ به چشم می‌خورد که در کنار هنگام چراغ‌های باریکی پیمان گرفته‌اند.

کاپوت با شیب نسبتاً زیادی به جلوپنجره رسیده است درحالی‌که سپر جلو نیز تا حد زیادی ورودی‌های هوای بزرگی برای خنک کردن دست کم یک پیشرانهٔ هشت سیلندر را در خود جای داده است. در پروفیل پهلویی هم ورودی‌های هوای بزرگی روی گلگیرهای جلو دیده می‌شوند درحالی‌که هر چهار گلگیر نیز کاملاً عضلانی و برآمده هستند تا بتوانند رینگ‌های آلیاژی بزرگ خودرو را در زیر خود جای دهند. در پشت این رینگ‌ها، کالیپرهای ترمز زردرنگی دیده می‌شوند درحالی‌که رنگ بدنهٔ خودرو نیز آبی است.

همان‌طور که از یک کانسپت امروزی چشمداشت می‌رود، در سری ۸ کانسپت آینه‌های پهلویی باریکی بکار رفته است و هیچ دستگیره‌ای هم برای درها دیده نمی‌شود. سقف شیب‌دار این کوپه هم به زیبایی به اسپویلر لبهٔ درِ صندوق ختم می‌شود که پایین‌تر از هنگام چراغ‌های L شکل باریک پیمان گرفته‌اند و فناوری بالایی را نشان می‌دهند. در هر دو سو سپر عقب نیز دو دریچهٔ هوا دیده می‌شود و در بخش پایینی هم سر اگزوزهای ذوزنقه شکل کار شده‌اند.

ب‌ام‌و طی روزهای نیاکان رسماً کانسپت سری ۸ را در رویداد Concorso d’Eleganza Villa d’Este رونمایی خواهد کرد درحالی‌که نسخهٔ تولیدی هنگام سال آینده شناسایی خواهد شد. در باره طراحی پایانی و تولیدی سری ۸ جدید نیز هرچند بدیهی است که برخی ویژگی‌های نسخهٔ کانسپت هنگام حذف خواهند شد ولی چشمداشت نمی‌رود که استایل کلی نسخهٔ تولیدی تفاوت چندانی با این کانسپت داشته باشد. به‌زودی با شناسایی رسمی سری ۸ کانسپت و انتشار تصاویری از نمای درونی‌اش بیشتر به هنگام خواهیم پرداخت.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام