سایت جامع خودرو در ایران


» شکیبیدن عرضه نسخه جدید توسان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

شکیبیدن عرضه نسخه جدید توسان

دسته بندی : خودرو تاریخ : پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶


شکیبیدن عرضه نسخه جدید توسان
پسینیان گزارش ها منتشرشده، حاکی از شکیبیدن عرضه یک نسخه نیرومند توسان هستند.

برخی از خودروسازان به خاطر فرآوری نسخه‌های نیرومند محصولات خود شناخته می‌شوند و hyundai یکی از آنها نیست. البته این جستار می‌تواند در آینده‌ای نزدیک تغییر کند اگر آلبرت بیرمان، مدیر شاخه N بتواند در تحقق اهدافش کامیاب شود.

چندی پیش سرنویس شد که hyundai به دنبال عرضه نسخه‌ای گیرا‌تر و قدرتمندتر از مدل i30 با نام i30 N است. اکنون شایعه شده که N تنها به مدل i30 متعلق نخواهد بود و به راستی، شدنی است گواه شناسایی خانواده‌ای از نسخه‌های نیرومند محصولات hyundai باشیم.

به گزارش خودرونویس، بیرمان به تازگی در مصاحبه‌ای گفت که i30 N نخستین مدل این خانواده خواهد بود و او همچنین اشاره‌ای هم به توسان داشت. او گفت که توسان از لحاظ فنی، قابلیت تبدیل شدن به یک شاسی‌بلند نیرومند را دارد. بخت همگانی به محصولات کراس‌اوور و شاسی‌بلند روز جدید در حال افزایش است و hyundai می‌خواهد با به کارگیری این جستار و همچنین محبوبیت بالای نسخه‌های نیرومند‌تر از مدل‌های استاندارد، خانواده‌ای از خودروهای نیرومند و گیرا تشکیل دهد.

البته این گزارش ها فعلا در حد حرف و حدیث هستند و کار هوشمندانه‌ای که hyundai می‌تواند انجام دهد این است که پیشباز همگانی و بازخوردها از i30 N را ببیند و بسنجد و بر پای بست هنگام، به اندیشه گسترش این خانواده بیفتد. i30 N اواخر امسال عرضه خواهد شد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام