سایت جامع خودرو در ایران


» آغاز ثبت سفارش ب ام و ۵۳۰i جدید ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

آغاز ثبت سفارش ب ام و ۵۳۰i جدید

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶


آغاز ثبت سفارش ب ام و 530i جدید
به تازگی در سایت سیستم مدیریت ثبت سفارشات واردات (ثبتارش)، نام خودروی جدیدی اضافه شده است. این خودرو از خانواده ب ام و است و ۵۳۰i نام دارد.

ب ام و سری۵ جدید که به اتاق G30 در بازار جهانی شناخته می شود، با مدل ۲۰۱۷ به دست مشتریان رسیده است. حال پس از چند ماه پیمان است که این خودرو به بازار ایران ورود پیدا کند و بتواند دوباره فروش خوب سری۵ در ایران را احیا کند. این خودرو که پیمان است با مدل ۵۳۰i راهی جاده های کشور شود، به موتور سیکلت دو لیتری تویین پاور مجهز است که ۲۵۱ اسب بخار توان را با گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر فرآوری می کند. این خودرو در حالت استاندارد دیفرانسیل عقب بوده و می توان هنگام را در نسخه دو دیفرانسیل XDrive هم سفارش گذاری کرد. البته که این فرمایش در بازار جهانی شدنی است و گمان کردن هنگام بسیار کم است که بتواند ۵۳۰i را در نسخه XDrive در بازار ایران به چهره مرسوم تهیه کرد. گیربکس این خودرو از گونه ۸ دنده ربات استپ ترونیک است که می تواند با انتقال توان درست، شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت ۵۳۰i را در ۶ ثانیه ثبت کند.
آغاز ثبت سفارش ب ام و 530i جدید
این سدان لوکس آلمانی از نظر طراحی همانندگی بسیار زیادی با ب ام و سری۷ جدید دارد. پس بدیهی است که در چهره حضور به هنگام در بازار ایران، بتواند فروش خوبی را تجربه کند. گمان کردن داده می شود که ۵۳۰i جدید با قیمتی نزدیک ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان به بازار کشور عرضه شود. پروانه واردات این خودرو برای Pars Khordro ثبت شده و بدیهی است که تنها راه رسمی خرید این خودرو بدست ارگان های مربوطه، این شرکت شناسایی می شود. در چهره سفارش گذاری و ترخیص به هنگام ۵۳۰i می توان از اواخر تابستان امسال این خودرو را در جاده های کشور تماشا کرد.
آغاز ثبت سفارش ب ام و 530i جدید

در پیوسته باید افزود که کمپانی ب ام و نسخه ۵۳۰ را در مدل هیبریدی با شناسه ۵۳۰e هم فرآوری می کند که در کنار پیشرانه شناسایی شده فوق، یک موتور سیکلت و مبدل الکتریکی هم پیمان دارد. چنانچه شرکت Pars Khordro بتواند زیرساخت خودروهای هیبریدی ب ام و را در بحث خدمات پس از فروش فراهم کند، بی گمان ب ام و ۵۳۰e می تواند فروش خوبی را در بازار ایران تجربه کند و شاید هم با بها مناسبتری به دست مشتریان برسد.
آغاز ثبت سفارش ب ام و 530i جدیدلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام