سایت جامع خودرو در ایران


» ب‌ام‌و می‌خواهد رهبر خودروهای خودران شود ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


ب‌ام‌و می‌گوید تمرکز بیشتری روی رهبر شدن در دامنه خودروهای خودران و فناوری‌های ارتباطی دارد. این برند باواریایی پیشرو بودن در زمینه‌های یاد شده را به ثبت رکورد فروش بسیار ترجیح می‌دهد.


بر پایه گفته‌های مدیر اجرایی بزرگتر کمپانی هارالد کروگر، ب‌ام‌و به رهبری در صنعتی که سریعاً تکامل می‌یابد نیاز دارد و برای استخدام بهترین کسان برای پیشگام بودن در این زمینه‌های فناوری باید گیرا باشد.


کروگر در مراسمی که به تازگیً در مرکز ب‌ام‌و برگزار شده بود گفت این برند تنها روی الکتریکی سازی تمرکز نخواهد کرد بلکه به گسترش‌ی خودروهای سلول سوختی نیز پیوستگی خواهد داد.
او گفت:

ما به همراه toyota در حال کار روی دودمان جدید خودروهای سلول سوختی هستیم. سال پیش ما ناوگان کوچکی از خودروهای آزمایش شکل گرفته بر پایه سری ۵ گرن توریسمو را در جاده‌ها آزمایش کردیم. ما برنامه داریم تا در سال ۲۰۲۱ قدم دیگری در زمینه فناوری سلول سوختی برداریم.


هفته پیش ب‌ام‌و با افزودن دلفی به همکاری وسیع خود با اینتل و Mobileye، تلاش‌های خود در زمینه فرآوری خودروهای خودران را گسترش داد. کروگر می‌گوید این جستار برای شتاب بخشیدن به گسترش فناوری خودران حیاتی خواهد بود.
او گفت:

ما در زمینه ساخت رادارها و مهار‌های بصری بهترین نیستیم بنابراین با Mobileye کار می‌کنیم. ما چیپ نمی‌سازیم بنابراین با اینتل همکاری می‌کنیم. با دلفی برای دانش نرم‌افزار و سیستم نیز همکاری می‌کنیم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام