سایت جامع خودرو در ایران


» دانلود دور دوم مسابقات DTM 2017 : تکرار پیروزی Auer و Green در Lausiztring ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


دور دوم از مسابقات DTM 2017، دقیقا تکرار آنچه که در دور نخست و در پیکار ی افتتاحیه ی هاکنهایم پیشامد افتاد، بود. Lucas Auer و Jamie Green توانستند به ترتیب پیکار ی نخست و دوم از این دور را ببرند و اکنون پیشتاز جدید قهرمانی با فاصله ی ۱۶ امتیازی در میان آنهاست.

DTM

نخستین آنها Auer بود که روز شنبه کارش را آغاز نمود. این مرد مرسدسی کارش را با پول پوزیشن آغاز نمود. این دومین پیروزی پیاپی او در این فصل بود. رابرت ویکنز کارش را با خودروی مرسدس AMG C63 DTM در جایگاه دوم به پایان برد و حقیقی رَست نیز به جایگاه سوم رسید. به شکلی نغز، رَست که به تازگی کارش را در مسابقات DTM آغاز کرده است، رکورد سریعترین دور در پیست را با زمان ۱ دقیقه و ۱۷.۳۴۳ ثانیه به ثبت رساند.

بی ام دبلیو روز کُندی را در شنبه پشت سر گذاشت، مکسیم مارتین تنها راننده ی آنها بود که کارش را در ۱۰ تن برتر به پایان برد و چهارم شد. گری پَفِت و ادواردو مورتارا، از تیم مرسدس به مقام پنجم و ششم دست یافتند و این تاییدی بر نیرومند بودن این برند در این فصل است. راننده ی ستاره ی audi، مَتیس اکستروم جلوتر از مارو انجل از مرسدس و جیمی گرین از audi، از خط پایان عبور کرد و به مقام هشتم رسید.

DTM

جیمی گرین یکبار دیگر، استایل پیکار ای خود را نشان داد و توانست خود را از واپسین رتبه در این پیکار، به محدوده ی امتیازگیری برساند. او به انگیزه به کارگیری گردآور لاستیک غیرمجاز به مقام سرانجام تنزل یافت. در طرف دیگر، نیکو مولر تنهایی راننده ای بود که ناچار شد به انگیزه دشواری ها در ترمزِ audi خود، از پیکار کنار رود.

به سراغ پیکار ی دوم از این دور می رویم; گرین همچون پیکار ی پیشین در هاکِنهایم، پیروز این پیکار بود. این راننده ی بریتانیایی پیکار را از خط سوم و پشت سر رابرت ویکنز و تام بلومکویست از بی ام دبلیو که در خط نخست و دوم پیمان داشتند، آغاز نمود. گرین ناچار شد تا دور ۳۱اُم پیکار صبر کند تا فرصت پیشی گیری از ویکنز پیش آید. او این کار را در زمان ترمزگیری انجام داد. تن پس اکستروم بود که از راننده ی مرسدس پیشی گرفت. این راننده داستان جالبی در این پیکار داشت. او پیکار را خط هشتم آغاز کرد و پس از یک دور پیت استاپ انجام داد. این جنبش شجاعانه سبب شد تا زمانی که دیگر راننده ها به پیت می روند، او از تایرهایش مراقبت کند و به جلو بتازد.

مایک راکنفلر نیز پس از یک دور به پیت استاپ رفت و راهبرد همچون اکستروم در پیش گرفت. این کنش برای راننده ی audi که در مکان پنجم قرارگرفت و پشت سر ویکنز و پَفِت که رتبه های سوم و چهارم را در پسندیدن داشتند، پاسخ داد. نیکو مولر در پیکار دوم خوش بخت بود و جلوتر از رَست، مارتین، ویتمن و Auer، در رتبه ی ششم پیمان گرفت. باری دیگر بی ام دبلیو پیکار ی دشواری داست، مکسیم مارتین و ویتمن به رتبه هایی بهتر از هشتم و نهم نرسیدند.

دور بعدی مسابقات به تاریخ ۱۶ ژوئن در مجارستان برگزار خواهد شد… (منبع)

دانلود رایگان گام دوم DTM فصل ۲۰۱۷ با سه کیفیت متفاوت ۱۰۸۰p,480p,720pلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب