سایت جامع خودرو در ایران


» نخستین گردهمایی دارندگان lifan ۸۲۰ با حضور نماینده کمپانی مادر ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو ، روز گذشته چندی از مالکان lifan ۸۲۰‌ برای تجربه نخستین گردهمایی، خود را به نمایندگی ۱۷۰۸ کرمان موتور سیکلت واقع در شهر ری رساندند. محیطی که حال و هوای تاریخی داشت و تا اندازه ای متفاوت از شلوغی‌های همیشگی شهر تهران بود. وقتی وارد خیابان نمایندگی می‌شدید، شمار قابل توجهی lifan ۸۲۰ را می‌دیدید که مالکان دم‌ها در برخی موارد تغییراتی را روی خودروهایشان اعمال کرده بودند.

lifan ۸۲۰‬

lifan ۸۲۰

۸۲۰ سواران نخستین گروهی از مشتریان ایرانی هستند که به یک سدان به نسبت بزرگ چینی در بازار کشور اعتماد کرده‌اند و وقتی با دم‌ها گفتگو ‌کردیم، از خودروی خود خوشنودی نسبی داشتند.

مدیریت نمایندگی ۱۷۰۸ تا اندازه ای قواعد برگزاری همایش خودرویی را به سبک جهانی می‌دانست و به افرادی که در این مراسم حضور داشتند، ۱۰۰ هزار تومان تخفیف خدمات اهدا کرد.

از رخداد‌های مثبت و بی‌پیشینه این همایش خودرویی، حضور یکی از کارشناسان بزرگتر برند lifan در جمع مشتریان ایرانی بود. کریس لئو، کارشناس بزرگتر بازاریابی و ارتباطات برند lifan، با حضور در این گردهمایی خبرهای جدیدی از این برند برای بازار ایران داشت.

او در جمع مالکان lifan ۸۲۰ به‌طور قطعی اعلام کرد که این برند قصد ترک بازار ایران را ندارد و وارونه، می‌خواهد در سال جدید تکاپو خود را در بازار ایران گسترش دهد. کریس لئو در گفت‌وگویی با گزارشگر «دنیای خودرو» گفت: «بدیهی است که در سال جدید lifan برنامه‌ای جدی در ایران دارد.

ما چند ماهی است که برخی فرایندهای مهندسی فرآورده را برای بازار ایران انجام می‌دهیم. در حال آماده فرایندهای شناسایی و مهندسی فرآورده، محرمانه است و در آینده نزدیک خبرهای دم اعلام می‌شود.»

لئو گفت که بر‌خلاف انگار بسیاری از رسانه‌های ایرانی، حذف نام lifan از سایت کرمان موتور سیکلت به منزله عدم تکاپو این شرکت با lifan نیست بلکه lifan و کرمان موتور سیکلت می‌خواهند سطح بالاتری از همکاری را در سال جدید با هم تجربه کنند.

او برای اطمینان خاطر دادن به مشتریان این برند اعلام کرد که در حال آماده قطعات CKD با تیراژ بالا در حال حمل به سمت ایران است و تاکنون lifan با خودروی ۸۲۰، پیش از بسیاری از رقبای هم‌میهن در بازار ایران جنبش می‌کند.

با پروا به گفتگو‌های کریس لئو، می‌توان فهمید که امسال lifan برنامه‌های خوبی برای بازار ایران دارد. از شناسایی محصولات جدید برای بازار ایران گرفته تا افزایش فرآوری و سرمایه‌گذاری در کشور.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام