سایت جامع خودرو در ایران


» رونمایی فولکس واگن واگن از گلف ۴۰۰ اسب بخاری ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

رونمایی فولکس واگن واگن از گلف ۴۰۰ اسب بخاری

دسته بندی : خودرو تاریخ : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶


رونمایی فولکس واگن واگن از گلف 400 اسب بخاری
فولکس واگن‌واگن از نخستین مدل مفهومی “گلف GTI دهه نخست” خود رونمایی کرد و پیمان است دم را در همایش سالانه “ورتر‌سی” در معرض نمایش پیمان دهد.
به گزارش فارس و یزد اینگونه می‌گویند) ایران به نقل از “تاپ‌گیر”، این مدل مفهومی که دهمین ساخته فولکس واگن‌واگن برای یکی از رویدادهای ویژه گلف است، قدرتش را از یک موتور سیکلت بنزینی با جنباننده چرخ‌های جلو دریافت می‌کند و خروجی دم به ۴۰۴ اسب‌بخار می‌رسد. موتور سیکلت الکتریکی این خودرو نیز می‌تواند جنباننده خوبی برای چرخ‌های عقب به شمار بیاید. فولکس واگن‌واگن می‌گوید خودرو می‌تواند در مدل جنباننده چرخ‌های جلو یا با توانایی تمام الکتریک جنباننده چرخ‌های عقب یا ترکیب حرکتی هر دو وارد پهنه اجرایی شود.
برای شارژ کردن باتری‌های موجود در عقب هاچبک، سامانه خاصی از ترمز طراحی شده تا بتواند با هر فشار روی پدار به احیاء نیروی باتری و اندوخته دوباره دم بپردازد.
رونمایی فولکس واگن واگن از گلف 400 اسب بخاری
نمای بیگانه این خودرو با رنگ‌های آبی آسمانی و آبی تیره به شکل راه راه طراحی شده است. این طراحی بیشتر مانند پایکوبی نور آبی روی بدنه است. چرخ‌های آبی و مشکی زیر بدنه بر گیرایش بیشتر خودرو می‌افزاید. تریم آبی و سرمه‌ای خودرو نیز به انگیزه هماهنگی با نمای درونی گزینش شده است. نورپردازی درونی خودرو نیز به همین فراخور در طیف رنگ های آبی و سرمه‌ای گزینش شده است.
درمجموع باید گفت فولکس واگن واگِن گلف GTI دیکیت یک هاچبک نیرومند، کاربردی و اقتصادی با توانایی کاربرد روزمره می‌باشد که ازنظر کیفیت در کلاس خود جزو بهترین‌هاست. خیلی کم پیش می‌آید به خودرویی برخورد کنید که این‌قدر قابل‌تحسین کنش کرده و در هر زمینه‌ای حرف‌های خوبی برای گفتن دارد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام