سایت جامع خودرو در ایران


» nissan در حال آماده‌سازی کراس اوور الکتریکی مفهومی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


nissan اعلام کرده که در حال کار بر روی کانسپت جدیدی است که پیش‌نمایشی از یک کراس اوور تمام الکتریکی خواهد بود.


چشمداشت می‌رود این خودرو اواخر امسال شناسایی شود و نام Vmotion 3.0 را به خود بگیرد. این خودرو دنباله‌روی Vmotion 2.0 خواهد بود که اوایل امسال رونمایی شده بود. بر پایه گفته‌های مقامات nissan، این خودرو روی الکتریکی سازی، ارتباطات و رانندگی خودران تمرکز خواهد داشت.


بر پایه گفته‌های طراح بزرگتر nissan، خودروی مفهومی جدید کمپانی پس از دودمان دوم لیف فرآوری خواهد شد و رویهمرفته گواه محصولی کاملاً جدید خواهیم بود.
او گفت:

چرا چیزی جدید را آزمون نکنیم؟ در آینده ما تنها یک خودروی الکتریکی نخواهیم داشت؛ بنابراین آغاز به برنامه‌ریزی درباره‌ی DNA خاصی کرده‌ایم که می‌تواند در محصولات متفاوتی تزریق شود.


ولی دستیار خودروهای بدون آلایندگی nissan نیز به اتوموتیونیوز گفته که گسترش‌ی یک کراس اوور الکتریکی برای nissan امری عادی محسوب می‌شود.
او گفت:

ما به روشنی در حال تمرکز روی یک کراس اوور الکتریکی هستیم زیرا این DNA و ذات ماست. این کراس اوور به راستیً تجسمی از تازه ترین ویژگی‌های حمل‌ونقل هوشمند nissan خواهد بود.


هنوز مشخص نیست این کانسپت چه زمانی شناسایی خواهد شد و اینکه معلوم نیست نسخه‌ی تولیدی احتمالی در چه تاریخی وارد بازار خواهد شد.

روشنگری: تصاویر به کانسپت nissan Gripz تعلق دارند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام