سایت جامع خودرو در ایران


» رئیس منطقه ای renault در خاورمیانه تغییر می‌کند ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

رئیس منطقه ای renault در خاورمیانه تغییر می‌کند

دسته بندی : خودرو تاریخ : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶


 رئیس منطقه ای renault در خاورمیانه تغییر می‌کند
مدیرعامل renault در برزیل تا یک ماه دیگر به سرنویس رئیس جدید منطقه‌ای renault در آفریقا، خاورمیانه و هند منصوب می‌شود.

به گزارش عصرخودرو، براین بنیاد فابریس کامبولیو تا نخست ژوئیه(پنج تیر) به سرنویس رئیس جدید renault در منطقه خاورمیانه، آفریقا و هند شناسایی می‌شود.

وی درباره عملکرد این شرکت در این مناطق به استفان مولر مسئول عملکرد گروه renault گزارش خواهد داد و به کمیته مدیریت renault ملحق می‌شود.

گماشتن کامبولیو به این سمت در پی کناره‌گیری برنارد کامبیه از این سمت و برونرفت وی از renault چهره می‌گیرد.

استفان مولر گفت: من مراتب سپاسگزاری و سپاسداری خود را از برنارد کامبیه برای کمک‌هایش به ارتقای عملکرد گروه renault اعلام می‌کنم. وی به خاطر مصمم و چیره دست بودن، با کامیابی توانست چالش‌های مختلفی را به ویژه در زمینه بازرگانی جهانی حل کند. بزرگان وی به بازارها، حس بازرگانی خوب و استاد های مدیریت مشتری وی به رشد پایدار renault کمک زیادی کرد.

فابریس کامبولیو هم اکنون مدیرعامل renault در برزیل، یکی از بازارهای راهبردی این شرکت، است. در سال ۲۰۱۶ به رغم افت ۱۹٫۸ درصدی بازار برزیل، renault توانست بهره بازار خود را در این کشور به یاری عرضه خودروهای SUV و وانت به سطح بی پیشینه ۷٫۵ درصد برساند.

کامبولیو متولد سال ۱۹۶۷ و دانش آموخته مدرسه بیزنس ESC در تولوز فرانسه است. وی در سال ۱۹۹۲ به renault ملحق شد. در ۱۰ سال نخست، سمت های مختلفی در بخش بازاریابی و فروش جهانی renault در اسپانیا، سوئیس، فرانسه داشت. کامبولیو در سال ۲۰۰۵ به سرنویس مدیر بازاریابی renault در آلمان منصوب و سپس در سال ۲۰۰۹ به سرنویس مدیرعامل renault داچیا و nissan به رومانی رفت. وی در سال ۲۰۱۱ به سرنویس دستیار بخش فروش و بازاریابی منطقه روسیه و اورآسیا منصوب شد و از سال ۲۰۱۵ مدیرعامل renault در برزیل بوده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام