سایت جامع خودرو در ایران


» رونق فروش خودروهای ابرلوکس در جهان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

رونق فروش خودروهای ابرلوکس در جهان

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶


به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از عصرایران ، ابرخودروهای لوکس نماد یک باید و زورکی در میان قشر بانوا جهان امروز محسوب می‌شوند و بر حسب همین باید، در سال ۲۰۱۶ نزدیک ۲۸ هزار و ۵۰۰ دستگاه از این خودروها بدست خودروسازان لوکس جهان به فروش رسیده است. این در حالیست که در سنجش با سال ۲۰۱۵، گواه افزایش فروش ۱۵٫۹ درصدی فروش ابرخودروهای لوکس در جهان هستیم.

افزایش فروش ابرخودروهای لوکس در سال ۲۰۱۶ نسبت به سال پیش از هنگام، بیشتر به انگیزه افزایش درخواست در دامنه مشتریان چینی چهره گرفته است.

بنتلی و ferrari نقش سنگینی را در افزایش فروش بهره خودروهای ابرلوکس در سال ۲۰۱۶ بازی کردند. فرماندهی این دو خودرو در به دست آوردن بهره بازار از فروش خودروهای لوکس به ترتیب برابر ۳۷ و ۲۴ درصد برآورد شده است. lamborghini نیز با کسب ۱۱ درصد از بهره این بازار و بنتلی و استون مارتین هر کدام با کسب ۱۰ درصد در رتبه‌های سوم تا پنجم این فهرست پیمان می‌گیرند.

پرفروش‌ترین مدل‌ها در خودروهای سوپرلوکس، تماما از خانواده بنتلی محسوب می‌شوند. در این رده کانتینتال در جایگاه نخست و پس از هنگام بنتلی فلائینگ اسپور و بنتایگا در رده‌های بعدی پیمان می‌گیرند.
ثروتمندان گیتی کدام خودروها را بیشتر دوست دارند/ رونق فروش خودروهای ابرلوکس در جهان (اینفوگراف)

بیشترین درخواست برای این خودروها در آمریکا چهره گرفته که نزدیک ۳۰ درصد فروش ابرخودروهای لوکس جهانی را به خود وابستگی داده و برابر ۸ هزار و ۳۷۷ خودرو محسوب می‌شود. انگلستان با فروش ۴ هزار ۶۰۰ دستگاه خودروی لوکس در مقام بعدی پیمان دارد و چین با فروش نزدیک به ۴۴۰۰ دستگاه از این افزار‌بازی‌های فوق لوکس در دنبال انگلستان است.

براساس این گزارش سفارش برای ابرخودروهای داغ قرمز میان سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ به شکل سرسام‌آوری افزایش نشان می‌دهد و می‌توان میزان هنگام را نزدیک ۵۴٫۲ درصد برآورد کرد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام