سایت جامع خودرو در ایران


» hyundai در ایران به آسان‌‌موتور سیکلت می‌رسد یا کرمان‌‌موتور سیکلت؟ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


در حالی که در اقدامی شگفت تا چند روز آینده کرمان‌موتور سیکلت قصد دارد فروش تازه ترین خودروهای hyundai را در ایران آغاز نماید که همین محصولات در شرکت آسان‌موتور سیکلت نیز قابل سفارش هستند!

 سامان فیروزی مدیرعامل کرمان موتور سیکلت، گفت: به دنبال کامیابی کرمان موتور سیکلت در فرآوری و عرضه خودروهای hyundai “آی۱۰” و “آی۲۰″، اواخر سال گذشته پیمان نامه فرآوری “hyundai اکسنت” با طرف بیگانه به امضاء رسید و حال مسئولان hyundai به دنبال حضور تاثیرگذار تری در بازار ایران هستند.

به گفته وی، پیش تر hyundai موتورز کره جنوبی از عرضه و خدمات پس از فروش خودروهای خود در بازار ایران خوشنودی کاملی نداشته و همواره به دنبال یک چشم وهمچشمی قابل اطمینان در این پهنه برای جذب خوشنودی حداکثری مشتریان ایرانی بوده است.

فیروزی متذکر شد: به دنبال انعقاد پیمان نامه hyundai موتورز با کرمان موتور سیکلت و فرآوری محصولات این خودروساز کره ای و تحویل به هنگام هنگام به مشتریان ایرانی، حال علاوه بر برنامه گسترده فرآوری محصولات hyundai در ایران، به زودی گواه واردات و عرضه برخی از مدل های hyundai (سانتافه، توسان، سوناتا و النترا) در شبکه فروش و خدمات پس از فروش کرمان موتور سیکلت خواهیم بود.

نکته قابل درنگ در این ماجرا این است که خودروهای ذکر شده بدست آسان موتور سیکلت نیز پیش فروش شده و پروانه هنگام هم در سامانه “ثبت سفارش” قابل تماشا است. یک برند خودرویی با دو خدمات پس از فروش در ایران زمانی مضحک و بی‌برنامه به نظر میرسد که بسیاری از برندهای سرشناس خودرویی هنوز در ایران یک نمایندگی رسمی ندارند و تکلیفشان هنوز مشخص نیست.

متقاضیان در روزهای آینده برای خرید یکی از محصولات hyundai به کدام شرکت اعتماد کنند؟

۱ – هرچند که گستردگی خدمات پس از فروش کرمان موتور سیکلت در ایران بسیار بالاتر می‌باشد ولی تجربه و پیشینه کار و جنبش آسان‌موتور سیکلت در ایران بردباری دارد که کار را برای گزینش درخواست کننده سخت کند.

۲ – کرمان موتور سیکلت هنوز بها رسمی محصولات hyundai را منتشر نکرده است و باید دید که میتواند با یک قیمتگذاری بخردانه کار و جنبش آسان‌موتور سیکلت را دچار دشوار کند یا نه؟

۳ – گلایه‌مندی بسیاری از مشتریان آسان موتور سیکلت در زمان زمان تحویل نیز میتواند کفه سنگین ترازو را به سمت کرمان موتور سیکلت بکشاند.

جدا از موارد ذکر شده باز هم باید به این نکته اشاره کرد که فروش و خدمات پس از فروش یک برند با دو نمایندگی در ایران بسیار شگفت به نظر میرسد و نشان از بی‌برنامگی مسئولین ذیربط دارد.

همانگونه که در تصاویر زیر قابل تماشا است، خودروهای hyundai در سامانه “ثبت سفارش” بدست دو شرکت پروانه واردات به کشور را دارند:

[ad_2]

لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام