سایت جامع خودرو در ایران


» lamborghini‌ها همچنان طبیعی نفس می‌کشند! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


درحالی‌که رقبا به به کارگیری پیشرانه‌های توربو روی آورده‌اند تا بتوانند استانداردهای سخت‌گیرانه مصرف سوخت و آلایندگی را برآورده کنند، lamborghini بار دیگر تأکید کرده که برنامه‌ای برای حذف پیشرانه‌های تنفس طبیعی در آینده‌ای نزدیک ندارد.

Lamborghini Aventador SV V12 Engine
استفانو دومنیکالی مدیرعامل lamborghini در خلال گفتگو با Car Advice گفته که پیشرانه‌های تنفس طبیعی در قلب این برند بوده و جایی نخواهند رفت.
او گفت:

چیزی که برای ما بسیار بسیار دلنشین‌پروا است جنبش پرشتاب به سوی الکتریکی سازی است ولی با بزرگداشت فراوان، ما پرماسیدن می‌کنیم که ارزش ما به کارگیری پیشرانه‌های تنفس طبیعی و متفاوت بودن نسبت به دیگران است.
من معتقدم که lamborghini در گستره‌ی خود بسیار نیرومند است. جایی که برخی از رقبا اندیشه می‌کنند به کارگیری پیشرانه‌های تنفس طبیعی بجای نسخه‌های توربو یک دشوار بزرگ خواهد بود.

2016 Lamborghini Aventador LP750-4 SV
دومنیکالی پیوستگی می‌دهد:

به اعتقاد من راه‌های دیگری هستی دارد بنابراین جستار چگونگی آماده کردن مشتریان برای روبرو شدن با دم‌ها است. این یک دشوار برای خریداران نخست یا دوم نیست بلکه یک طرف دم آماده کردن یک راه‌حل فنی و طرف دیگر نیز آماده کردن برند برای آینده‌ی نزدیک است.

2015-lamborghini-huracan-lp610-4-5.2-liter-v-10-engine
اگرچه lamborghini به ساخت پیشرانه‌های تنفس طبیعی پایبند است ولی شاسی‌بلند اوروس متفاوت خواهد بود. این خودرو در آغاز منحصراً با پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو فروخته خواهد شد و سپس نمونه‌ی هیبریدی عرضه خواهد شد.


بر پایه گفته‌های دومنیکالی، داشتن این فناوری‌ها به lamborghini رخست خواهد داد تا از سیستم الکتریکی و توربو در زمان‌های بایسته سود ببرد و بتواند با خودروهای توربو و هیبریدی maclaren و ferrari چشم وهمچشمی تمام‌عیاری داشته باشد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام