سایت جامع خودرو در ایران


» جدول تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی در ماه رمضان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

جدول تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی در ماه رمضان

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶


جدول تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی در ماه رمضان

ایوار خودرو- ساعات کاری مراکز معاینه فنی به فراخور ماه فرخنده رمضان تغییر یافته و شهروندان می توانند جهت آگاهی از واپسین چگونگی دم به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران مراجعه کنند.

به گزارش  پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، در حال آماده به مراکز معاینه فنی شهر تهران در نزدیک ۳۰۰۰ دستگاه خودرو مراجعه می‌نماید که با پروا به گنجایش برپایی شده در این مراکز و امکان پذیرش کمینه ۶۰۰۰ دستگاه خودرو به چهره روزانه در مراکز ۱۳ گانه معاینه فنی شهر تهران مدت چشمداشت بصورت میانگین جهت گرفتن معاینه فنی کمتر از نیم ساعت بوده و شهروندان می‌توانند بدون معطلی نسبت به گرفتن معاینه فنی خودور خود اقدام نمایند.

جهت به کمینه رسیدن مدت زمان معطلی در مراکز به شهروندان پیشنهاد می‌گردد پیش از مراجعه نسبت به بازدید، انجام سرویس‌های دوره‌ای و برطرف کردن ایرادات خودرو خود اقدام نموده تا در همان مرحله نخست گواهی معاینه فنی را گرفتن نمایند و ناچار به مراجعات بعدی جهت آزمون‌های دوباره قسمت‌های معیوب نگردند. شهروندان جهت آگاه شدن از گردش کاری مراکز و آیتم‌هایی که در مراکز باره مهار پیمان می‌گیرد می‌توانند به سایت ستاد معاینه فنی به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه نمایند.

ضمناً جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان در روزها ماه رمضان در روزهای آدینه پنج مرکز بیهقی، نیایش، آبشناسان، دماوند و پیشوا رضا (ع) پرکار می‌باشند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام