سایت جامع خودرو در ایران


» دانلود مسابقات Blancpain GT 2017 : سومین پیروزی پیاپی lamborghini با بُرد در سیلورستون ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


lamborghini در حال لذت بردن از فصلی رویایی در سری مسابقات Blancpain GT است. تیم GRT Grasser Racing، امروز را با پیروزی در پیکار ی ۳ ساعته ی سیلورستون ، که درواقع دور دوم از سری مسابقات Blancpain GT Series Endurance Cup بود، پشت سرگذاشت. خودروی #۶۳ Lamborghini Huracan GT3 با رانندگی Andrea Caldarelli، Christian Engelhart و Mirko Bortolotti توانست با ۰.۳ ثانیه ناسازگاری از خط پایان عبور کند و به پیروزی برسد.

تیم #۶۳، پیروزی های پی در پی خود را از پیست مونزا آغاز کرد، جایی که نخستین امتیازات خود را از سری مسابقات جام Endurance کسب نمود. هفته ی پیش نیز آنها در Brands Hatch پیروزی خود در دور دوم از مسابقات جام Sprint را تکرار نمودند. اکنون بُرد امروز، این تیم را به پیشتازِ مطلقِ مسابقاتِ Blancpain GT در هر دو بخش رانندگان و تیم ها بدل کرده است.

تیم HTP Motorsport و خودروی #۸۴ Mercedes-AMG GT3 ثابت کرده اند که جدی ترین رقیب هستند و در پیکار امروز تنها با ناسازگاری ۰.۳ ثانیه ای، به مقام دوم رسیدند. این خودرو بدست Jimmy Eriksson، Maximilian Buhk و Franck Perera هدایت شد. رتبه ی سوم به #۹۰ AKKA ASP Mercedes-AMG GT3 با رانندگانش، Michael Meadows، Edoardo Mortara و Raffaele Marciello، رسید.

سیلورستون

تیم AKKA ASP، کارش را با خودرو #۸۸ Mercedes-AMG GT3 از خط نخست پیکار آغاز نمود، ولی با شروعی اشتباه، تاوان ای ۱ دقیقه ، برای این تیم درنظر اعمال شد. این ماجرا Bortolotti را با خودروی #۶۳ Huracan GT3 پیش انداخت. خودروی ایمنی(سیفتی کار) با برخورد #۴۴ Strakka Racing McLaren 650S GT3 در پیچ سوم، وارد پیکار شد، جایی که خودرو #۹۰ Mercedes با توقفی زود هنگام و مهار لغزش، توانست پیش بیفتد.

مکانیک های GRT به اندازه ی کافی تند در توقف ها بودند تا بتوانند به کلی Engelhart را به پیشتازی پیکار برسانند. Eriksson با خودروی #۸۴ Mercedes توانست از #۹۰ AKKA ASP AMG GT3 عبور کند، پیش از اینکه مبارزه ای پهلوانی با #۶۳ Huracan GT3 تا پرچم پایان، به نمایش بگذارد.

Blancpain GT

بهترین ferrari امروز چهارم شد. #۷۲ Ferrari 488 GT3 از SMP Racing جلوتر از #۸ Bentley Team M-Sport Continental GT3 کارش را به پایان برد.

سربلندی پیروزی در جام Pro-Am به Martin Kodric، Adrian Amstutz و Patrick Kujala با خودروی #۷۷ Barwell Motorsport Huracan GT3 رسید. Ahmad Al Harthy و Jonny Adam هم با خودرو #۹۷ Aston Martin V12 Vantage GT3، به مقام دوم رسیدند. سکوی سوم در این کلاس نیز به #۸۷ AKKA ASP Mercedes-AMG GT3 رسید.

خودروی #۴۸۸ Rinaldi Racing Ferrari 488 GT3 با رانندگی Pierre Ehret و Rino Mastronardi پیروز جام AM شد. Kessel Racing با راننده های خود، David Perel، Marco Zanuttini و Jacques Duyver، جایگاه دوم را بدست آوردند. واپسین سکو در جام AM، بدست #۳۶ Walkenhorst Motorsport BMW M6 GT3 به ارمغان آمد.

دور بعدی مسابقات گذشته نگار ۲ ژوئن در بلژیک برگزار خواهد شد. (منبع)

دانلود رایگان مسابقات Blancpain GT Seriesلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام