سایت جامع خودرو در ایران


» دگرگونی ها لندروور اِووک و دیسکاوری اسپورت 2018 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


لندروور به تازگی شماری از پیشرانه‌های ۴ سیلندر جدید انجنیوم را برای مدل‌های ۲۰۱۸ از رنجروور اووک و دیسکاوری اسپورت شناسایی کرده است.


نخستین پیشرانه که Si4 240 نام دارد از گونه ۴ سیلندر توربوی بنزینی بوده و توان ۲۳۷ اسب بخاری و گشتاور ۳۴۰ نیوتون متری در هر دو مدل به‌روز شده‌ی اووک و دیسکاوری اسپورت دارد. به لطف فرم آئرودینامیک تر اووک، این پیشرانه در این خودرو مصرف سوخت ۷٫۳ لیتری در هر صد کیلومتر دارد درحالی‌که مصرف سوخت دیسکو به ۸ لیتر در هر صد کیلومتر می‌رسد.


دومین پیشرانه‌ی بنزینی جدید Si4 290 است که خروجی ۲۸۶ اسب بخاری و گشتاور ۴۰۰ نیوتون متری دارد. اووک با این پیشرانه در ۶ ثانیه از سکون با شتاب ۹۶ کیلومتر در ساعت می‌رسد و البته دیسکاوری اسپورت به نیم ثانیه بیشتر برای دست‌یابی به این رکورد نیاز دارد.

ولی پسینیان پیشرانه‌ی جدید از گونه دیزلی بوده و SD4 نام دارد. این پیشرانه توان ۲۳۷ اسب بخاری داشته و در مدل دیسکاوری اسپورت مصرف سوخت ۶٫۴ لیتری دارد. هنوز جزئیات مصرف سوخت مدل اووک اعلام نشده است.

جدای به کارگیری پیشرانه‌های جدید، جگوار لندروور همچنین اووک ۲۰۱۸ را با رنگ‌های جدید، صندلی‌های اسپورت سفارشی با پوشش چرم و تریم دینامیک SE جدید به‌روز کرده است؛ ولی دیسکاوری اسپورت ۲۰۱۸ نیز صندلی‌های آسان‌تر، رنگ‌های بیشتر و پکیج استایل دینامیک را داراست.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام