سایت جامع خودرو در ایران


» الهام‌گیری از گذشته در ساخت فرآورده آینده lamborghini ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


ساخت خودروی اسپورت جدید lamborghini چندین سال است که در برنامه‌های این خودروساز ایتالیایی پیمان دارد ولی به تازگی شایعاتی درباره‌ی ساخت هنگام به گوش رسیده است. پیشترً می‌دانستیم که این خودرو از پلتفرم مدولار جدیدی کاربرد خواهد کرد و هم‌اکنون شنیده‌ایم که در ساخت هنگام از مدل‌های افسانه‌ای گذشته همانند کانتاش و میورا الهام گرفته خواهد شد.


بر پایه گفته‌های رسانه استرالیایی CarAdvice، lamborghini ظاهراً پس از شناسایی شاسی‌بلند اوروس، چهارمین خودروی خود را در نزدیکیها سال ۲۰۲۳ شناسایی خواهد کرد. این کمپانی از خودروهای گذشته‌ی خود الهام خواهد گرفت ولی هنوز مشخص نیست که این خودروی جدید در جایگاهی پایین‌تر از اوراکان پیمان خواهد گرفت یا اینکه جایگاه متفاوتی خواهد داشت.


مدیرعامل lamborghini در یک مصاحبه گفته است:

خودروهای GT و چهارنفره برخی ایده‌ها را در ذهن ما برپایی کرده‌اند؛ ولی ما امروز آماده نیستیم ولی پیشترً نگاهی به نیازهای فنی خود داشته‌ایم. آیا در سال ۲۰۲۵ یک سوپر شاسی‌بلند یا یک GT خواهیم داشت؟ هنوز نمی‌دانیم. باید برای سناریوهای متفاوت آماده شویم.

شاید بخشی از این سناریو دربرگیرنده مدل پایه‌ی جدید و متمایزی باشد که پیشترً گفته شده است. برخلاف آونتادور و اوراکان، این خودروی جدید با پلتفرم مدولار جدیدی ساخته خواهد شد که می‌تواند در دیگر محصولات نیز بکار برود. جستار دلنشین‌تر اینکه lamborghini شاید از نیروهای محرکه‌ی الکتریکی نیز کاربرد کند. ظاهراً این کمپانی در حال کار با audi برای گسترش‌ی خودروی اسپورت الکتریکی است.


دومنیکالی در پایان می‌گوید:

اگر درباره‌ی خودروهای سوپر اسپورت گفتگو کنیم باید این جستار را در نظر بگیریم که روش درست باید مدولار باشد. ما نمی‌توانیم دو خودرو با نیروهای محرکه، دو گیربکس، دو شاسی و… داشته باشیم و صادقانه بگویم که این جستار از نظر بازرگانی دلنشین نیست.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام