سایت جامع خودرو در ایران


» ایرتویا دوباره پاداش رضایتمندی مشتریان toyota را از دم خود کرد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


ایرتویا دوباره پاداش رضایتمندی مشتریان toyota را از دم خود کرد
بامداد امروز در شرکت ایرتویا کنفرانس خبری برگزار شد که بیشتر مباحث مطرح شده مربوط به خدمات پس از فروش خودروها بود. در این مراسم فرزاد صالحی، دستیار بازاریابی ایرتویا و هادی سرهنگی، دستیار خدمات پس از فروش ایرتویا به نمایندگی از شرکت در این نشست خبری حضور داشتند.

در ابتدای مراسم اعلام شد که ایرتویا برای هفتمین دوره پیا پی توانسته است که تندیس خوشنودی مندی مشتریان toyota را به خود برگزیدن دهد. این تندیس به خاطر عملکرد ایرتویا در سال ۲۰۱۶ از طرف کمپانی مادر به طرف ایرانی اهدا شده است. همچنین در سال ۹۵ هم ایرتویا به سرنویس شرکت برتر در جلب خوشنودی مشتری از طرف ISQI شناسایی شده است که این مقام هم برای سومین سال پیاپی تکرار می شود.
فرزاد صالحی در ابتدای گفتگو ها اعلام کرد که در ماه فرخنده رمضان، شرایط فروش جدیدی برای فروش نقدی پریوس برپایی شده است که مالکان طی دو سال نخست یا ۴۰ هزار کیلومتر پیمایش، برای انجام سرویس های دوره ای نیاز به پرداخت هیچ وجهی ندارند. این خدمت علاوه بر گارانتی پنج ساله و گارانتی ۷ ساله باتری خودرو است. صالحی در پیوستگی افزود:« ایرتویا در سال ۹۵ بیش از ۸۰% از خودروهای toyota و lexus وارد شده به کشور را عرضه کرده است».
در این مراسم، گزارشگر اسب بخار از دستیار خدمات پس از فروش ایرتویا درباره بها قطعات این سوال را پرسید: « با پروا به اینکه از بهمن ۹۵ بها پایان یافته قطعات toyota و lexus برای واردکنندگان متفرقه و تکه فروشان افزایش پیدا کرده است، آیا این تغییر افزاینده در بهای قطعات ایرتویا هم رخداد افتاده است؟»
ایرتویا دوباره پاداش رضایتمندی مشتریان toyota را از دم خود کرد
سرهنگی در پاسخ به این سوال گفت: «وقتی به نمودار نقطه به نقطه بهای قطعات ایرتویا در سال ۹۵ نگاه می کنیم، ۱۳ الی ۱۵ در صد هم کاهش بها داشته ایم. در سال گذشته ایرتویا به خاطر تغییر منابع تامین تکه خود توانست بها قطعات مصرفی خودروهای toyota را کاهش دهد و از طرفی حجم بالای خرید، بها پایان یافته را برای ما کمتر از واردکنندگان شخصی کرده است. واردکنندگان شخصی تکه با پروا به اینکه این روزها حجم کمتری نسبت به گذشته را به بازار عرضه می کنند، بدیهی است که نمی توانند از تخفیف های پیشین از منابع فروش تکه در بیرون کشور کاربرد کنند و این دلیلی شده تا در حال آماده بهای پایان یافته قطعات برای مصرف کننده در ایرتویا کمتر از خرید از از بازار آزاد باشد».
همچنین درباره میزان موجودی انبار قطعات ایرتویا اعلام شد که با در نظر گیری سه سطح موجود قطعات، ایرتویا به چهره میانگین ۸۸% از قطعات لازم خودروها را در انبار دارد و در چهره نبود تکه ای ویژه بیشینه طی ۱۰ روز دم را در انبار خود موجود می کند. سرهنگی اعلام کرد:«تامین قطعات ویژه خودروهایی با زندگی بیش از ۱۰ سال است که کمی زمان می برد».
در این نشست خبری اعلام شد که در حال آماده ایرتویا ۳۰ نمایندگی پرکار در سطح کشور دارد که تا پایان سال شمار دم ها به ۴۶ مرکز می رسد.
در این مراسم از مسئولین ایرتویا سوال شد که پیشباز مردم از خودروهای هیبریدی مخصوصا پریوس چگونه بوده است و در پاسخ اعلام شد که آمار واردات این خودرو به نسبت بسیاری از رقبای هم بها در بازار ایران بیشتر بوده است. از طرفی پیشینه ۷ ساله ایرتویا در تعمیر و نگهداری خودروهای هیبریدی این اطمینان را به مشتریان داده که در چهره خرید این خودرو در آینده مشکلی نخواهند داشت. پریوس به سرنویس دوست داشتنی ترین خودرو هیبریدی جهان شناخته می شود که زندگی حداقلی باتری های دم میان ۱۰ تا ۱۵ سال اعلام می شود. ایرتویا هم برای این خودرو گارانتی ۷ ساله باتری را در نظر گرفته است که در چهره بروز دشوار، باتری به طور کامل جا می شود.
سرهنگی در پیوستگی افزود: « تا دو ماه آینده طرح نانوتَگ قطعات toyota تکمیل می شود. با این طرح می توان قطعات ریشه را از تقلبی تشخیص داد. ویژگی نانوتگ این است که مشتریان می توانند از گارانتی شش ماه یا ۱۰ هزار کیلومتر قطعات خودرو هم کاربرد کنند».
همچنین در این برنامه پیشنهاد ای هم برای دارندگان lexus NX200t گفته شد. هادی سرهنگی اعلام کرد که با پروا به IT توربو این خودرو، روغن موتور سیکلت ویژه و متفاوتی از دیگر محصولات toyota برای دم کاربرد می شود. این روزها برخی مالکان NX200t از روغن استاندارد کاربرد نمی کنند و بدیهی است که با این کار فرسایش خودروی خود را افزایش می دهند.

گروه مستند اسب بخار

تصویر ها: عرفان حمیدیلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام