سایت جامع خودرو در ایران


» با ب‌ام‌و M8 جدید آشنا شوید! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


بر پایه خبرهای رسمی منتشر شده نسخه‌ی M از سری ۸ جدید ب‌ام‌و فرآوری خواهد شد و این برند چندی پیش پیش‌نمایشی کامل از این خودرو به‌چهره پروتوتایپی کاملاً پوشیده داشته است.


M8 که اندکی پس از حضور مدل مفهومی سری ۸ در میلان ایتالیا رونمایی شده در مسابقات ۲۴ ساعته نوربرگ رینگ و به سرنویس بخشی از برنامه‌ی حمایتی ب‌ام‌و از این رویداد رونمایی رسمی خواهد داشت.


رئیس بخش M ب‌ام‌و آقای فرانک van میل گفته است:

مفهوم و گسترش‌ی سری ۸ استاندارد و نسخه‌ی M دم به‌چهره موازی جنبش کرده است. ب‌ام‌و M8 آینده بر پایه‌ی ژن‌های سری ۸ ساخته خواهد شد و به این DNA مواردی چون توانایی‌های بیشتر در پیست و دینامیک تیزتر، دقت و فرزی اضافه خواهد شد. همه‌چیز درباره‌ی تجربه‌ی رانندگی است که خودروهای بخش M دارند و مشتریان را خوشنود می‌کنند.


ب‌ام‌و هنوز سخنی درباره‌ی نیروهای محرکه‌ی این خودرو به میان نیاورده ولی باور بر این است M8 از پیشرانه‌ی M5 جدید با نیرو ۶۰۰ اسب بخاری و یا پیشرانه‌ی ۸ سیلندر به همراه سیستم چهار چرخ جنباننده ویژه‌ی این خودرو و حالت دیفرانسیل عقب بهره خواهد برد. مدل نرم‌تر و لوکس‌تر M860i xDrive نیز به بردباری بسیار فرآوری خواهد شد و از پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر ۶٫۶ لیتری توئین توربوی M760Li xDrive با نیرو ۵۹۲ اسب بخار بهره خواهد برد.

و این همه چیز نیست زیرا گسترش‌ی نسخه‌ی پیکار‌ای با نام M8 GTE در دستور کار ب‌ام‌و پیمان دارد. ب‌ام‌و با این خودرو به مسابقات لمانز باز خواهد گشت.

مدیر ب‌ام‌و موتور سیکلت اسپورت می‌گوید:

برنامه‌ی گسترش‌ی ب‌ام‌و M8 GTE برای بازگشت به مسابقات لمانز انجام می‌شود. گسترش‌ی یک خودروی پیکار‌ای جدید همیشه هیجان‌انگیز است و در باره این خودرو اوضاع فوق‌العاده‌تر نیز خواهد بود. ما هنوز نمی‌توانیم هیچ تصویری را منتشر کنیم ولی من می‌توانم به شما قول دهم که M8 GTE خودرویی ویژه و ویژه خواهد بود. ما به دنبال این هستیم خودروی جدید را در ژانویه‌ی ۲۰۱۸ و در مسابقات ۲۴ ساعته دیتونا شناسایی کنیم.

[دانلود ویدئو]لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام