سایت جامع خودرو در ایران


» خودروی جدید toyota C-HR از مردادماه در ایران ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

خودروی جدید toyota C-HR از مردادماه در ایران

دسته بندی : اخبار عادی ، تویوتا C-HR ، خودرو تاریخ : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو ،toyota C-HR کراس‌اوور جدید و زیبای ژاپنی که برای نخستین با در اواخر سال ۲۰۱۶ در آمریکا رونمایی شد، پیمان است تا کمتر از دو ماه دیگر در کشور عرضه شود.

Toyota C-HR برای نخستین بار در ایران در نمایشگاه خودروی تهران، بهمن‌ماه سال ۹۵ رونمایی شد و پیمان بود این خودرو از ابتدای سال ۹۶ به بازار عرضه شود. ولی دشواری ها واردات که گریبان‌گیر محصولات بیگانه در ایران می‌شود، دست و بال ایرتویا را برای عرضه‌ی تند‌تر بست تا این خودرو از مردادماه امسال در بازار عرضه شود.

فرزاد صالحی مدیر بازاریابی ایرتویا نمایندگی رسمی toyota در ایران، در باره عرضه‌ی محصولات جدید به‌ویژه C-HR گفت: «بر پایه وعده‌های داده‌شده در نمایشگاه خودروی تهران بدست ایرتویا، C-HR تازه ترین خودروی ما در بازار ایران خواهد بود که میانه ها مردادماه امسال به بازار خواهد آمد. پیش‌بینی ما بها زیر ۲۰۰ میلیون تومان برای عرضه‌ی toyota سی‌اچ‌آر در بازار ایران عرضه است. سایت اصلی تأمین این خودرو در ترکیه و ژاپن است و ما نیز این خودرو را نیز از مبادی اصلی وارد می‌کنیم.»

به گفته‌ی صالحی toyota C-HR دارای دو پیشرانه‌ی ۱۲۰۰ توربو شارژ و ۱۸۰۰ هیبریدی است که هر کدام نسخه‌ی تک‌محوره و دومحوره دارد. پیمان است مدل‌های گوناگون این فرآورده در بازار ایران عرضه شود تا نظر کسان با سلیقه‌های متفاوت را در خرید toyota سی‌اچ‌آر پوشش دهد.

مدیر بازاریابی در باره دیگر محصولات جدید toyota و lexus که امسال به بازار خواهند آمد اعلام کرد: «تمام مراحل اداری واردات RX‌ به ایران انجام شده است و به‌زودی گواه ورود این فرآورده از برند lexus خواهیم بود. دیگر مدل‌های toyota و lexus که در نمایشگاه وعده‌ی ورود هنگام‌ها داده شد، به ترتیب نخستینگی در بازار ایران عرضه خواهند شد.»

صالحی در باره تفاوت مشتریان RX و NX و بازار متفاوت این دو فرآورده تأکید کرد: «همان‌طور که مشتریان کرولا و کمری در بازار دو دسته‌ی متفاوت هستند، RX و NX نیز بازار متفاوتی دارند. NX بیشتر جوان‌پسند بوده و قیمتش از RX نزدیک ۱۰۰ میلیون تومان کمتر است.»لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام