سایت جامع خودرو در ایران


» گشایش دیرینکده mazda در آلمان؛ نفوذ به قلب اروپا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

گشایش دیرینکده mazda در آلمان؛ نفوذ به قلب اروپا

دسته بندی : خودرو تاریخ : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶


گشایش دیرینکده mazda در آلمان؛ نفوذ به قلب اروپا
شرکت خودروسازی mazda یک شرکت سهامی ویژه تحت سرنویس ماتسودا است که با نام بازرگانی mazda شناخته می‌شود این شرکت به­ سرنویس یک فرآوری کننده کامیاب ژاپنی از سال ۱۹۲۰ در گستره خودروسازی تکاپو می‌کند.
به گزارش دیجیاتو،با پروا به نزدیک شدن به یک صدمین سالگرد زایش mazda گواه افزایش تکاپو این شرکت در زمینه تبلیغات و تمرکز بر تاریخچه و پیشینه این شرکت هستیم.باید در نظر داشت که اکثر کمپانی­ های بزرگ خودروسازی برای آشنا کردن مردم با تاریخچه تکاپو شرکتشان دیرینکده­ های بزرگی در شهر یا کشور خود دایر می‌کنند تا محصولات تولیدی و سیر تکامل خود را به نمایش درآوردند.
mazda با درنظر گرفتن این نکته و داشتن دیرینکده­ های اختصاصی انبوه در کشور ژاپن هفته گذشته یک دیرینکده خودرو شناسی در شهر آگسبورگ آلمان گشایش کرد این دیرینکده حاصل تلاش و همکاری بزرگ فروش خودروی فِری و نمایندگی این کمپانی در آلمان است.
گشایش دیرینکده mazda در آلمان؛ نفوذ به قلب اروپا
دستیار اجرایی mazda، آکیرا موروموتو در این باره بیان کرد که :
“گشایش نخستین دیرینکده mazda در بیرون از کشور ژاپن و در قلب اروپا یعنی آلمان یک رویداد بی همتا و شگفت انگیز است. در این دیرینکده گردآور از بهترین خودروهای کلاسیک و گیرا mazda که از سراسر جهان گردآوری شده اند پیمان دارد.”
گردآور اولیه خودروهای این دیرینکده دربرگیرنده ۴۵ مدل از خودروها ست که گاهیً یا در اروپا فروخته شده یا در قاره کهن آسیا عرضه می شدند و سیر تکامل ۱۰۰ ساله mazda را نشان می‌دهند.
در حال آماده در این دیرینکده خودروهای بی اندازه­ای مثل کاسکمو اسپرت مدل سال ۱۹۶۷، Luce RX87 مدل سال ۱۹۶۹ و بهترین و پرفروش ترین فرآورده این کمپانی در زمینه موتورهای دوار در اروپا یعنی RX-7 مدل سال ۱۹۹۲در معرض دید عموم پیمان دارند.
همچنین به بازدیدکنندگان این دیرینکده امکان داده شده تا خودروهای استوک مثل مدل R360 مربوط به سال ۱۹۶۰ را دید کنند. این نمونه به راستی نخستین خودرو فرآوری انبوه این کمپانی محسوب می‌شود.
گشایش دیرینکده mazda در آلمان؛ نفوذ به قلب اروپا
در این دیرینکده علاوه بر خودرو فامیلا کوپه سال ۱۹۶۶ و کامیون سبک سه چرخه سال ۱۹۶۲ و خودرو اسپرت موتور سیکلت میان یا میانی AZ-1 سال ۱۹۹۲ گواه نمایش خودروی ۶۱۶ mazda هستیم.
این خودرو به ­سرنویس نخستین فرآورده رسمی mazda و آغازی برای حضور شرکت در بازار آلمان از سال ۱۹۷۳ شناخته می‌شود.
بنا بر گفته های مسئولین این دیرینکده شمار خودروها به نمایش در آمده پیمان است از ۴۵ به ۱۲۰ افزایش ‌یابد چراکه گردآور خودروهای فِری دربرگیرنده ۱۲۰ خودرو mazda است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام