سایت جامع خودرو در ایران


» 10 خودرو با بیشترین بردباری برخورد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

۱۰ خودرو با بیشترین بردباری برخورد

دسته بندی : ایمنی ، چشم انداز ، حوادث ، خودرو ، هفته نامه تاریخ : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶


مطالعه‌ای که به تازگیً چهره گرفته نشان‌دهنده ۱۰ خودروی اولی هستند که احتمالاً در یک برخورد حضور دارند. این مطالعه می‌تواند به کسان در خرید خودروهای دست‌دوم کمک کند. ویکی لندر بیش از ۲٫۴ میلیون دستگاه خودروی مدل ۲۰۰۹ و بالاتر را بررسی کرده و ۱۰ خودرویی را که بیشترین درصد تعمیرات مربوط به تصادفات داشته‌اند را شناسایی کرده است.

ویکی لندر برای تشخیص اینکه خودرویی یک برخورد گزارش شده دارد از اتوچک کاربرد می‌کند. در چهره عدم گزارش برخورد ویکی لندر از گزارش‌های شرایط حراج کاربرد کرده است. در این گزارش‌ها نشانه‌هایی از دست‌کاری و رنگ قطعاتی از بدنه دیده می‌شود.

خب این شما و این هم ۱۰ خودرویی که به بردباری بسیار در تصادفات درگیر هستند.

 1. اینفینیتی QX60


بر پایه نتایج مطالعه یاد شده ۸ درصد شاسی بلندهای QX60 در تصادفات گزارش شده‌اند درحالی‌که ۵٫۵ درصد دیگر نیز در تصادفات غیر گزارشی دخیل بوده‌اند.

 1. لکسس CT200h

Lexus CT200h F-Sport 2014
نزدیک ۸٫۷ درصد مدل‌های لکسس CT200h در تصادفات گزارش شده دخیل بوده‌اند ولی ۵ درصد دیگر نیز در تصادفاتی حضور داشته‌اند که گزارشی از هنگام‌ها هستی نداشته است.

 1. cadillac ATS

Cadillac ATS Carbon Black 2017
۸٫۵ درصد ATS ها در تصادفات گزارش شده و ۵٫۶ درصد هنگام‌ها نیز در تصادفاتی که گزارش نشده‌اند حضور داشته‌اند.

 1. audi A5


کوپه‌ی اسپورت و دوست داشتنی audi در ۹٫۵ درصد تصادفات گزارش شده و ۴٫۷ درصد حوادث گزارش نشده دخیل بوده است.

 1. لکسس RX350

2016 Lexus RX350 F-SPORT
شمار زیادی از شاسی بلندهای RX350 در جاده‌های آمریکا آمدوشد می‌کنند بنابراین حضور هنگام در این لیست جای شگفتی زیادی ندارد. این مطالعه نشان داده ۱۰٫۵ درصد RX350 ها در تصادفات گزارش شده و ۳٫۸ درصد هنگام‌ها نیز در حوادثی که گزارش نشده‌اند آماده بوده‌اند.

 1. اینفینیتی JX


این خودرو دیگر فرآوری نمی‌شود و بجای هنگام مدل QX60 وارد بازار شده ولی مدل‌های کاربرد شده‌تر هنوز هم در گزارش‌های حوادث رانندگی حضور دارند. داده‌ها نشان می‌دهند اینفینیتی JX در ۹٫۳ درصد تصادفات گزارش شده و ۵٫۴ درصد تصادفات گزارش نشده حضور داشته است.

 1. جگوار XJ

Jaguar XJ 2016
یکی از خودروهای بریتانیایی آماده در لیست، جگوار XJ است که درصد تصادفات گزارش شده و نشده‌ی هنگام به ترتیب برابر با ۸٫۲ و ۷٫۵ درصد بوده است.

 1. رنجروور اووک


کراس اوورها و شاسی بلندهای لوکس در این لیست دوست داشتنی هستند و رنجروور اووک نیز به لطف دخالت ۱۰٫۹ درصدی در تصادفات گزارش شده و حضور ۵٫۶ درصدی در حوادث گزارش نشده در جایگاه سوم این لیست پیمان گرفته است.

 1. ب ام و X1


کراس اوور جمع‌وجور ب ام و با حضور ۱۲٫۷ درصدی در حوادث گزارش شده و ۵٫۳ درصدی در تصادفات گزارش نشده رتبه‌ی دوم لیست را به خود وابستگی داده است.

 1. ب ام و سری ۴


ولی در صدر لیست خودروهایی که بردباری بیشتری برای برخورد دارند ب ام و سری ۴ پیمان گرفته که ۱۱٫۵ درصد هنگام‌ها در تصادفات گزارش شده و ۷ درصد هنگام‌ها در حوادث گزارش نشده دخیل بوده‌اند.

منبع: wikilenderلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

  مطالب محبوب
  اینستاگرام