سایت جامع خودرو در ایران


» در گزارش ISQI از کیفیت خودروهای فرآوری شده در اردیبهشت‌ماه اعلام شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


در گزارش ISQI از کیفیت خودروهای فرآوری شده در اردیبهشت‌ماه اعلام شد

فارس و یزد اینگونه می‌گویند) خودرو- از ثبات نسبی کیفیت خودروهای ایرانی تا ورود نیرومند hyundai به لیست باکیفیت‌ها گزارش ارزیابی کیفی خودروهای ساخت تو یا درون در اردیبهشت‌ماه نشان از ثبات نسبی در کیفیت خودروها، افزایش کیفیت محصولات renault و البته حضور ۱۳ خودرو یک ستاره در میان تولیدات خودروهای سواری در کشور دارد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) گزارش ماهیانه خود از ارزیابی کیفی خودروهای فرآوری تو یا درون را منتشر کرد که بر بنیاد دم هیچ‌یک از خودروهای تولیدی کشور کامیاب به کسب پنج ستاره کامل کیفیت نشده‌اند هرچند هشت مدل از خودروهای سواری چهار ستاره بودند که نسبت به فروردین‌ماه گواه ورود چهار خودرو به این جدول هستیم که دو باره از دم‌ها افزایش کیفیت از سه ستاره به چهار ستاره داشته‌اند و دو خودروی دیگر هم برای نخستین بار باره ارزیابی پیمان می‌گیرند.
بر بنیاد اعلام ISQI، در اردیبهشت‌ماه خودروهای مزدا۳، گرندویتارا، هیوندایi10 و i20، kia سراتو فرآوری سایپا، renault ساندرو، تندر۹۰ خودکار و پارس تندر توانستند با کسب چهار ستاره کیفیت، بالاترین رتبه را در بازه‌های قیمتی خود به دست آوردند. در این لیست گواه حضور hyundai i10 و i20 برای نخستین بار در این لیست هستیم، خودروهایی که فرآوری دم‌ها به‌تازگی آغاز شده است و در آغاز کار توانستند بالاترین سطح کیفی را از دم خود کنند. به‌علاوه در این لیست گواه حضور تندر۹۰ خودکار و پارس تندر هستیم، خودروهایی که با افزایش یک پله‌ای نسبت به ماه پیش، در رده چهار ستاره‌ها جای گرفته‌اند.
در پایین‌ترین رده کیفی، بار دیگر گواه حضور خانواده Kia Pride هستیم که همگی یک ستاره کیفی را از دم کرده‌اند افزون بر آنکه در همین لیست تیبا۲ و MVM110 هم حضور دارند. افزون بر این‌ها محصولات خانواده peugeot و البته samand هم با یک ستاره کیفی، در پایین‌ترین رده این لیست جای گرفته‌اند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام